reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Aha, rozumiem.
Ja kilkakrotnie pytalam - zawsze odpowiedz byla taka sama - nie ma przeciwwskazan. Wiec rzadko, bo rzadko, ale jest :) Jestesmy ostrozni, a wiem, ze maz bardzo tego potrzebuje :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć kobietki. Ja jestem już wykończona tą chorobą, nie mam już siły. W nocy nie mogę spać bo kaszel męczy jak tylko się położę. Całą noc na siedząco tylko drzemałam po 10,15 minut po 2h zaczęłam się już dusić tym kaszlem i się poryczałam z tej bezsilności, cały czas się martwię o malutką, bo już mnie brzuch boli od kaszlu. W dzień robię inhalacje, więc w miarę daje radę, ale w nocy masakra...
Na szczęście mała dziś szaleje w brzuszku :) No to się wygadałam.
 
Cześć kobietki. Ja jestem już wykończona tą chorobą, nie mam już siły. W nocy nie mogę spać bo kaszel męczy jak tylko się położę. Całą noc na siedząco tylko drzemałam po 10,15 minut po 2h zaczęłam się już dusić tym kaszlem i się poryczałam z tej bezsilności, cały czas się martwię o malutką, bo już mnie brzuch boli od kaszlu. W dzień robię inhalacje, więc w miarę daje radę, ale w nocy masakra...
Na szczęście mała dziś szaleje w brzuszku :) No to się wygadałam.
Rozumiem cie...ja z kaszlem walcze juz 3 tydz...teraz juz jest lepiej...ale pamietam jak brzuch bolal przy tym kaslaniu i probach wykrztuszenia...caly czas pilam mleko z miodem ale lekarz powiedzial ze miod moze podrazniac i przez to kaszle wiecej...mialam poc mleko z maslem...i zaparzony majeranek...do tego tabl do ssania *spam* i codziennie pije pylek pszczeli i nareszcie jest lekka poprawa...
 
reklama
Do góry