reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej kochane podczytuje was co jakis czas i jesli mnie pamiec nie myli to wlasnie u was na forum byla rozmowa o metylowanej formie kwasu foliowego i wit b12. Czy moge prosic o link do tych suplementow :)
Dzis odebralam wyniki z poradni genetycznej
Kariotyp prawidlowy :)
Mutacju v-leiden brak
Mutacja mthfr i jestem homozygota :(
Genetyk powiedziala ze man zwiekszyc kwas foliowy do 15 mg ale wyczytalam ze zwykly moze sie nie wchlaniac.
Czy ktoras z was wie cos wiecej o tej mutacji ??
Kazano mi sie nie martwic bo mimo ze jestem nosicielem nie oznacza to ze bed3 miec chore dzieci
Ale to sie chyba tak nie da nie martwic
Ta mutacja moze powodowac problemy z ciaza. Dziecko moze miec ZD.
Suplementuj te witaminy w formie metylowej.
B6 metylowana nazywa sie p5p, jest z firmy swanson.
B12 metylowana tez ma swanson
Kwas foliowy metylowany ma solgar.

Mozesz tez kupic modulator homocysteiny z solgara i do tego kwas foliowy metylowany z solgara.

Kwasu metylowanego przyjmuj minimum 0,8

Jak masz mozliwosc zamow witaminy na iherb. Taniej niz w Polsce nawet z przesylka.

Robilas homicysteine?

Pij tez sok z buraka na obnizenie homocysteiny.

Lekarze blednie daja duze dawki kwasu foliowego przy tych mutacjach. On i tak sie nie wchlonie bo masz problemy z metylacja. Musisz brac metyle.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ta mutacja moze powodowac problemy z ciaza. Dziecko moze miec ZD.
Suplementuj te witaminy w formie metylowej.
B6 metylowana nazywa sie p5p, jest z firmy swanson.
B12 metylowana tez ma swanson
Kwas foliowy metylowany ma solgar.

Mozesz tez kupic modulator homocysteiny z solgara i do tego kwas foliowy metylowany z solgara.

Kwasu metylowanego przyjmuj minimum 0,8

Jak masz mozliwosc zamow witaminy na iherb. Taniej niz w Polsce nawet z przesylka.

Robilas homicysteine?

Pij tez sok z buraka na obnizenie homocysteiny.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak wiem ze moze byc podwyzszone ryzyko wad ale nie musi
I moga wystapic poronienia
Jutro bede robic to badanie
Podobno trzeba byc na czczo
Strawbelko a ile czeka sie na wynik
Na allegro solgar 100 tabl jest za 65 zeta to na tej amerykanskiej stronie bedzie taniej ?
A powiedz mi jeszcze jesli wiesz co jesli mam kwas foliowy i wit b12 w normie nie sa podwyzszone ? Co prawda wynik jest z przed pol roku
Wychodzi na to ze odziedziczylam to i po mamie i po tacie co potwierdzaloby ze oboje przeszli zawal.

Strawbelko czy ty tez masz ta mutacje ?? Jesli tak to powiedz mi czy ta mutacja jest wskazaniem do podawania heparyny
 
Ja trafilam na takiego bez serca bo mowil mi o szerokiej miednicy, mlodosci i nie chcial wypisac skier na cc :p
Ja rodzac córkę też byłam przekonywana do porodu SN mimo iż była ułożona miednicowo lekarz stwierdził że dam radę, ale nie można się na takie traktowanie godzić, ja na twoim miejscu powolalabym się na PTG i poprisilabym go o odmowe wykonania cc na pismie,ciekawe co by wtedy powiedział
 
Tak wiem ze moze byc podwyzszone ryzyko wad ale nie musi
I moga wystapic poronienia
Jutro bede robic to badanie
Podobno trzeba byc na czczo
Strawbelko a ile czeka sie na wynik
Na allegro solgar 100 tabl jest za 65 zeta to na tej amerykanskiej stronie bedzie taniej ?
A powiedz mi jeszcze jesli wiesz co jesli mam kwas foliowy i wit b12 w normie nie sa podwyzszone ? Co prawda wynik jest z przed pol roku
Wychodzi na to ze odziedziczylam to i po mamie i po tacie co potwierdzaloby ze oboje przeszli zawal.

Strawbelko czy ty tez masz ta mutacje ?? Jesli tak to powiedz mi czy ta mutacja jest wskazaniem do podawania heparyny
Gosia solgar ma tez zwykly kwas foliowy. Ten zwykly ma chyba 100 tabletek. Ja kupowalam taki po 60 tabletek. Nazywa sie metafolin.

Nie wiem ile sie czaka na wynik.

Jak chcesz wiecej info, skocz na watek poronienia nawykowe leczenie immunologiczne. Tam sa obcykane we wszystkich badaniach i lekach.

Na i herb wyjdzie Ci taniej. Nie pamietam ile bo mi dziewczyna zamawiala. To jest sklep w stanach.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie nie...nic a nic...zero bolu...zero mdlosci...zero wrazliwosci na zapachy...
Mnie przy pierwszym transferze nie bolały, tzn. bolały tylko podczas stymulacji, a po transferze przestały i się nie udało. Teraz miałam crio i bolą, ale mnie zawsze pod koniec cyklu bolą, więc w sumie nie wiem czy to dobrze czy źle.
 
reklama
Do góry