reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
muślinowych kupię kilka , ale jednak tetrowe też chcę
Ale po co?do czego je chcesz używać?jako pieluchy normalne to chyba nie?:D
To może kup muślinowe bo one są podobne do tetrowych i kilka flanelowych, ja takie kupiłam np żeby położyć na przewijak żeby młodemu nie było zimno a muślinowe bedą do karmienia, wytarcia itp
 
Ale po co?do czego je chcesz używać?jako pieluchy normalne to chyba nie?:D
To może kup muślinowe bo one są podobne do tetrowych i kilka flanelowych, ja takie kupiłam np żeby położyć na przewijak żeby młodemu nie było zimno a muślinowe bedą do karmienia, wytarcia itp
do tego co ty, ale dla mnie cena muślinowych jest za duża żebym kupiła ich na tyle ile doradzają dziewczyny
 
muślinowych kupię kilka , ale jednak tetrowe też chcę
Ja kupiłam takie flanelowe 5 zł/szt
1476206235010.jpg


Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1476206235010.jpg
    1476206235010.jpg
    69,4 KB · Wyświetleń: 188
To ogolnie jezeli ciaza by byla po in vitro ale ksiazkowa i bez problemow to lekarz na cc sie nie zgadza?
Ja jestem po 2 poronieniach. Teraz ciaza po in vitro. Mam 36 lat. Problemy z immunologia, zapchane jajowody.
Lekarz mowi ze u mnie cc to bardzo dobra decyzja. Nawet mi sn nie proponowal.
Pracuje na patologii ciazy, ma swoj oddzial, wiec wie co mowi, pewnie nie jedno widzial.

Wszystko zalezy od lekarza, co widac tu na forum[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jestem po 2 poronieniach. Teraz ciaza po in vitro. Mam 36 lat. Problemy z immunologia, zapchane jajowody.
Lekarz mowi ze u mnie cc to bardzo dobra decyzja. Nawet mi sn nie proponowal.
Pracuje na patologii ciazy, ma swoj oddzial, wiec wie co mowi, pewnie nie jedno widzial.

Wszystko zalezy od lekarza, co widac tu na forum[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja trafilam na takiego bez serca bo mowil mi o szerokiej miednicy, mlodosci i nie chcial wypisac skier na cc :p
 
Do góry