reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!
Czas leci!!!
Madzionga witamy na świecie dzieciaczki :* Są silne! Dadzą radę !
Agatek kciuki za każdy dzień maluszka na świecie :* duży silny chłopak poradzi sobie z pomocą mamusi !
Martka za Twoją szyjkę, żeby sobie żartów nie robiła :*

PAŹDZIERNIK
11: kinia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
11: MartiniM - wizyta u gin prowadzącego ciążę

12: Kajka*89- badania prenatalne II trymestru
12:mavi - wizyta u gin prowadzącego ciąże
14: butterlfy1331 - wizyta u gin prowadzącego ciąże
14: Olusja1987 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
17: lile - wizyta u gin prowadzącego ciąże
18:martka - wizyta u gin prowadzącego ciąże
21: husan -wizyta u gin prowadzacego ciaze
24:Flandi - wizyta u gin prowadzącego ciążę
25: ewelin86 - wizyta u gin prowadzącego ciąże + KTG
25: MartiniM - wizyta u gin prowadzącego ciążę
25: natula - wizyta u gin prowadzącego ciążę
26: kasia_basia - badania prenatalne III trymestru
26: TeQuila - wizyta u gin prowadzącego ciążę
31: Pisanka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
31: Fiolek81 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

LISTOPAD
2: katharina203 - wizyta u gin prowadzącego ciąże
3: katharina203 - badania prenatalne I trymestru
14: Pisanka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
22: fiolek81- usg prenatalne III trymestru

Skontrolujcie kalendarz gdzie ktora dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3
27.10.2016 - kinia: dziewczynka cc
13.11.2016 - MartiniM : chłopiec
18.11.2016 - Olusja1987: chłopiec

17.12.2016 - ewelin86: chłopiec
19.12.2016 - martka83 : dziewczynka
24.12.2016 - kasia_basia : dziewczynka
24.12.2016 - Strawbelka : chłopiec
27.12.2016 - pisanka89: dziewczynka & dziewczynka
28.12.2016- TeQuila : chłopiec
03.02.2017 - Fiolek81: dziewczynka
15.02.2017 - Flandi :
dziewczynka & chłopiec
22.02.2017 - mavi : dziewczynka
23.02.2017 - Kajka*89 : chłopiec

28.03.2017- natula : dziewczynka?
21.04.2017 - lile: ?&?

Proszę się zastanowić, kto chciałby przejąć kalendarz
 
Hej dziewczyny. Załatana byłam ostatnio. Po wczorajszej wizycie dowiedziałam się że szyjka nadal 26mm. Po dzisiejszej ze dziewczynki ważą 1220 i 1170. Wszystko jest dobrze. Jedyny problem mam z ginem. Byłam wczoraj na wizycie u swojego nie mierzyl mi dzieci od wagi 450 gram i wvzoraj nic się nie zmieniło tez nawet nie wykonał usg. A że zapisałam się do innego z mojego miasta stwierdzilam ze juz wydam te 200 zl i pójdę sprawdzic przyrost wagi. A problem z ginem mam taki ze na pytanie dla mnie retoryczne czy on będzie robił mi cc odpowiedział ze nie wie bo na jego oddziale jest tylko 20 miejsc. I może będzie mnie musiał wysłać na poloznictwo piętro wyżej. Czyli lublin gdzie mam 70 km i klinika położnictwa kible na korytarzu po 5 osób sale brak kangurowania podobno po cc obcy lekarze i obcy lekarz wykonujący cc (nie ma wymiany lekarzy między oddziałami ) albo jego klinika piętro niżej sale 2 osobowe z kiblami i podobno można kangurowac. Nie spalam całą noc i dzisiaj zdecydowalam ze pójdę do gina od siebie w mieście ze szpitala. I od.niego dowiedziałam z
Się ze w.razie co.jak nie dojadę do lbn bądź tamten mnie nie weźmie mogę rodzic u nich. Zrobią mi cc najlepiej między 5 a 10 grudnia. Mają neonatologa i podobno przyjmują juz ciążę od 28 tc wiec z.wcześniaki nie ma.problemu. ale warunki sa jak z prlu...syf kila i mogila...
Wracając do mojego gina zaczął mówić że to.nie od.niego zależy ze on musi chodzić załatwiać pytać. I mój m stwierdził że chce w łapę... nie mam.pojęcia co mam.zrobić. chociaż jestem dużo spokojniejsza po dzisiejszej rozmowie z ginem z.mojego miasta. Jak dam w lape to jaka mam.pewność ze mnie położy u siebie. Ile miałabym mu dać. Rodzice mówią ze.to.logiczne ze jak lepszy oddział to trzeba dać z 500 zl. Tak mi się. to.nie.widzi ale.dla.dzieci chce.jak najlepiej. Nie ukrywam ze wkur*ilam się na maksa...
 
Taki znalazlam, ale nie wiem czy juz ktos nie zarezerwowal

1476214756231.jpg


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1476214756231.jpg
    1476214756231.jpg
    44,8 KB · Wyświetleń: 287
Hej dziewczyny. Załatana byłam ostatnio. Po wczorajszej wizycie dowiedziałam się że szyjka nadal 26mm. Po dzisiejszej ze dziewczynki ważą 1220 i 1170. Wszystko jest dobrze. Jedyny problem mam z ginem. Byłam wczoraj na wizycie u swojego nie mierzyl mi dzieci od wagi 450 gram i wvzoraj nic się nie zmieniło tez nawet nie wykonał usg. A że zapisałam się do innego z mojego miasta stwierdzilam ze juz wydam te 200 zl i pójdę sprawdzic przyrost wagi. A problem z ginem mam taki ze na pytanie dla mnie retoryczne czy on będzie robił mi cc odpowiedział ze nie wie bo na jego oddziale jest tylko 20 miejsc. I może będzie mnie musiał wysłać na poloznictwo piętro wyżej. Czyli lublin gdzie mam 70 km i klinika położnictwa kible na korytarzu po 5 osób sale brak kangurowania podobno po cc obcy lekarze i obcy lekarz wykonujący cc (nie ma wymiany lekarzy między oddziałami ) albo jego klinika piętro niżej sale 2 osobowe z kiblami i podobno można kangurowac. Nie spalam całą noc i dzisiaj zdecydowalam ze pójdę do gina od siebie w mieście ze szpitala. I od.niego dowiedziałam z
Się ze w.razie co.jak nie dojadę do lbn bądź tamten mnie nie weźmie mogę rodzic u nich. Zrobią mi cc najlepiej między 5 a 10 grudnia. Mają neonatologa i podobno przyjmują juz ciążę od 28 tc wiec z.wcześniaki nie ma.problemu. ale warunki sa jak z prlu...syf kila i mogila...
Wracając do mojego gina zaczął mówić że to.nie od.niego zależy ze on musi chodzić załatwiać pytać. I mój m stwierdził że chce w łapę... nie mam.pojęcia co mam.zrobić. chociaż jestem dużo spokojniejsza po dzisiejszej rozmowie z ginem z.mojego miasta. Jak dam w lape to jaka mam.pewność ze mnie położy u siebie. Ile miałabym mu dać. Rodzice mówią ze.to.logiczne ze jak lepszy oddział to trzeba dać z 500 zl. Tak mi się. to.nie.widzi ale.dla.dzieci chce.jak najlepiej. Nie ukrywam ze wkur*ilam się na maksa...
Ja nym sie wstydzila dac ginowi w lape. Taki gin co czeka na lapowe to nie gin!!!
Znam przypadki gdzie dziewczyny daly w lape przed i lekarz i tak nie przyjechal do porodu.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tequila a jak kupie uzywke i mi sie cos w niej zrypie, to mi ktos to naprawi? Sa do tego czesci jakies? To chyba w chinach robione, ale maxi cosi jest chyba dysyrybutorem.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Załatana byłam ostatnio. Po wczorajszej wizycie dowiedziałam się że szyjka nadal 26mm. Po dzisiejszej ze dziewczynki ważą 1220 i 1170. Wszystko jest dobrze. Jedyny problem mam z ginem. Byłam wczoraj na wizycie u swojego nie mierzyl mi dzieci od wagi 450 gram i wvzoraj nic się nie zmieniło tez nawet nie wykonał usg. A że zapisałam się do innego z mojego miasta stwierdzilam ze juz wydam te 200 zl i pójdę sprawdzic przyrost wagi. A problem z ginem mam taki ze na pytanie dla mnie retoryczne czy on będzie robił mi cc odpowiedział ze nie wie bo na jego oddziale jest tylko 20 miejsc. I może będzie mnie musiał wysłać na poloznictwo piętro wyżej. Czyli lublin gdzie mam 70 km i klinika położnictwa kible na korytarzu po 5 osób sale brak kangurowania podobno po cc obcy lekarze i obcy lekarz wykonujący cc (nie ma wymiany lekarzy między oddziałami ) albo jego klinika piętro niżej sale 2 osobowe z kiblami i podobno można kangurowac. Nie spalam całą noc i dzisiaj zdecydowalam ze pójdę do gina od siebie w mieście ze szpitala. I od.niego dowiedziałam z
Się ze w.razie co.jak nie dojadę do lbn bądź tamten mnie nie weźmie mogę rodzic u nich. Zrobią mi cc najlepiej między 5 a 10 grudnia. Mają neonatologa i podobno przyjmują juz ciążę od 28 tc wiec z.wcześniaki nie ma.problemu. ale warunki sa jak z prlu...syf kila i mogila...
Wracając do mojego gina zaczął mówić że to.nie od.niego zależy ze on musi chodzić załatwiać pytać. I mój m stwierdził że chce w łapę... nie mam.pojęcia co mam.zrobić. chociaż jestem dużo spokojniejsza po dzisiejszej rozmowie z ginem z.mojego miasta. Jak dam w lape to jaka mam.pewność ze mnie położy u siebie. Ile miałabym mu dać. Rodzice mówią ze.to.logiczne ze jak lepszy oddział to trzeba dać z 500 zl. Tak mi się. to.nie.widzi ale.dla.dzieci chce.jak najlepiej. Nie ukrywam ze wkur*ilam się na maksa...
Powiem Ci tylko tyle... coraz bardziej powszechne slysze sie robi to ze lekarze w jakis sposob sugeruja to, ze chcieli by cos dostac - jest to straszne. Maja swoje pensje , my placimy skladki a jeszcze sie ogladaja. Wizyty robimy prywatnie, a dupy nie urywa i pozostawiaja nam wiele do zyczenia. Swietnie Cie rozumiem bo ja tez jestem na jakims zakrecie gdzie nie wiem co i jak mam robic czy dawac komus w lape czy na co tu w ogole czekac? Kazdy mna kreci we wszystkie strony :( a pomysl ze Ty chwile masz jeszcze na decyzje i jakies wymyslenie czegos logicznie. Ja poczulam sie pewnie ,ale juz tej pewnosci nie ma a tu juz widac mete i co sie ze mna stanie? tego nie wie nikt...czekam nast wizyty za 2 tyg i wtedy mam jakas mysl...ale to az 2 tyg, o ten czas to juz sporo.
 
reklama
Do góry