reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Gosiu ja nie wiem czy mam ta mutacje. Ja bralam te witaminy na wlasna reke bo juz bylamcw ciazy i nie mialam czasu robic badan i czekac na wyniki.

Co do tej heparyny nie pamietam. Wiem ze przy Vleiden to napewno trzeba, ale czy przy tej nie wiem.

Wskocz na tamten watek, dziewczyny Ci powiedza.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja rodzac córkę też byłam przekonywana do porodu SN mimo iż była ułożona miednicowo lekarz stwierdził że dam radę, ale nie można się na takie traktowanie godzić, ja na twoim miejscu powolalabym się na PTG i poprisilabym go o odmowe wykonania cc na pismie,ciekawe co by wtedy powiedział
Ja nym to pismo wydrukowala i poszla z nim do tego gina. No i powiedzialabym ze boje sie porodu sn i ze boje sie o dziecko itp.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosia solgar ma tez zwykly kwas foliowy. Ten zwykly ma chyba 100 tabletek. Ja kupowalam taki po 60 tabletek. Nazywa sie metafolin.

Nie wiem ile sie czaka na wynik.

Jak chcesz wiecej info, skocz na watek poronienia nawykowe leczenie immunologiczne. Tam sa obcykane we wszystkich badaniach i lekach.

Na i herb wyjdzie Ci taniej. Nie pamietam ile bo mi dziewczyna zamawiala. To jest sklep w stanach.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Na allegro jest taki solgar foliate 400 mcg as metafolin ten sam jest na iherb tylko ze tam mozna wieksze dawki kupic. Narazie zamowie na allegro zeby szybko przyszedl
 
reklama
Gosiu ja nie wiem czy mam ta mutacje. Ja bralam te witaminy na wlasna reke bo juz bylamcw ciazy i nie mialam czasu robic badan i czekac na wynik
Co do tej heparyny nie pamietam. Wiem ze przy Vleiden to napewno trzeba, ale czy przy tej nie wiem.

Wskocz na tamten watek, dziewczyny Ci powiedza.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje kochana za pomoc :)
Jesli chodzi o heparyne to prawdopodobnie przez 9 miesiecy rozmawialam z hematologiem musze jeszcze tylko zribic hemocysteine
 
Do góry