reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja chyba dziś z łóżka nie wstanę, boli mnie kręgosłup, kość ogonowa, całe biodra, promieniuje aż na lewą nogę a żeby było ciekawiej to w prawej w nocy złapał mnie taki kurcz że do teraz boli cała łydka :-( jak to możliwe przy takich dawkach magnezu? Umawiam się dziś do masażysty. Może coś pomoże, a po południu jadę do sklepu po poduszkę do spania, bo już nie dam rady. Macie też takie bóle? Jak sobie radzicie?
Jeszcze wczoraj tak bolał mnie brzuch, cztery razy tak mnie skurcz jelit złapał że myślałam że urodze, nie wiem co się dzieje, zaczynam się martwić tym bardziej że dziś młody jeszcze nie kopnął:-( może po śniadaniu się obudzi
Miłego dzionka :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak mialam z lydka kilka razy,ze wlasnie ze 2 nastepne dni mnie noga bolala :/ ja bralam magnez 2x1 teraz biore 3x1 i nie ma tego ;)
 
Hej :)
Dziś i mnie dopadl ból brzucha :( leżę cały czas może przejdzie :( m mówi ze zaczynam się stresowac bo ostatnio też tak mialam. Tez rani się wystraszylam bosłuch nic nie kopal ale pi chwili zaczął szaleć :)
 
A ma któraś tą poduszkę do spania, w kształcie c? Faktycznie jest taka fajna? Ja jestem w stanie wydać każde pieniądze na cokolwiek co w końcu pozwoli mi przespać noc i obudzić się bez bólu.

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry