reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja mialam to poduszke ciazowa i jak dla mnie porazka... oddalam po jednej nocy. Kupilam poduszke ze smyka z firmy motherhood. Ciezka, twarda. Niewygodnie mi sie spalo, nie mowiac juz o przekrecaniu sie na boki. Nie polecam. Dla mnie najlepsza opcja to mala poduszka miedzy nogami ewentualnie zwinieta koldra.

Dziewczyny pyt z innej beczki. Czy podczas skurczy/twardnienia brzuszka czuc ruchy dzidziusia?? Mnie pobolewa brzuszek i tak rozkminiam czy to sa skurcze? Czy twardnieje mi brzuch? Hmmm i nie wiem. Synka caly czas czuje jak sie rusza. Brzuszek mam mieciutki.
 
reklama
Ja ją mam od 3 dni i próbowałam z nią spać, ale ciężko mi idzie ;) może to przez to, że jeszcze mam mały brzuch i za wcześnie na nią, ale kark mega mnie bolał i nie dało się wytrzymać, więc górę wyciągnęłam i zostawiłam tylko tą część w nogach i to było spoko. ALe wszyscy mówią, że jest super ;)
A jaką masz tą poduche?w którym tc jesteś?
 
Ja mialam to poduszke ciazowa i jak dla mnie porazka... oddalam po jednej nocy. Kupilam poduszke ze smyka z firmy motherhood. Ciezka, twarda. Niewygodnie mi sie spalo, nie mowiac juz o przekrecaniu sie na boki. Nie polecam. Dla mnie najlepsza opcja to mala poduszka miedzy nogami ewentualnie zwinieta koldra.

Dziewczyny pyt z innej beczki. Czy podczas skurczy/twardnienia brzuszka czuc ruchy dzidziusia?? Mnie pobolewa brzuszek i tak rozkminiam czy to sa skurcze? Czy twardnieje mi brzuch? Hmmm i nie wiem. Synka caly czas czuje jak sie rusza. Brzuszek mam mieciutki.
Ja właśnie też chciałam tą kupić, próbowałam ze zwinieta kołdra i nie wychodzi bo i tak budzę się na prawym boku z bólem miednicy, a ta poducha podtrzyma plecy i powstrzyma przed obruceniem się, chyba o to w tym chodzi?zmartwilas mnie hmmm,sama nie wiem co teraz zrobić.
Co do skurczy nie pomogę, w tej ciąży jeszcze nie mam a jak było w poprzedniej nie pamiętam niestety
 
Ja kupiłam na szmatach poduszkę ale w kształcie v nie używam narazie mam poduszkę zwykła i jej używam. Do tamtej chce uszyć pokrowiec w kszalecie litry c i zobaczymy
 
Ale powiem tak. Na początku spałam na niej i jest mu mega niewygodnie przez to ze pod głową tez się ją powinno trzymać. Wiec trochę bez sensu to jest skoro i tak nie trzymam jej pod głową i nogami tylko samymi nogami. Wiec ciesze się ze nie kupilam za 100 tylko za 5 zł. A.pod głową wole mieć swoje poduszki i rękę :) a literę C chce bradzie zrobić do karmienia i jako wałek niż to innych celów ale być może będę też spala na niej ale napewno nie pod glowa
 
Ale powiem tak. Na początku spałam na niej i jest mu mega niewygodnie przez to ze pod głową tez się ją powinno trzymać. Wiec trochę bez sensu to jest skoro i tak nie trzymam jej pod głową i nogami tylko samymi nogami. Wiec ciesze się ze nie kupilam za 100 tylko za 5 zł. A.pod głową wole mieć swoje poduszki i rękę :) a literę C chce bradzie zrobić do karmienia i jako wałek niż to innych celów ale być może będę też spala na niej ale napewno nie pod glowa
Ja mam wysoko dwie poduszki pod głową więc dla mnie to chyba nie będzie problemem,a liczę na to że odciaze trochę kręgosłup
 
Ja mam wysoko dwie poduszki pod głową więc dla mnie to chyba nie będzie problemem,a liczę na to że odciaze trochę kręgosłup
Ja tez wysoko śpię właśnie ale dziwnie 2 poduszki plus wałek od przodu nienwiedzialam co z rękami zrobić bo on z przodu musi być ten banan jakby było na odwrót końce grube pod głowę i nogi a środek cienki na plecach a tak to dziwnie
 
reklama
Ja tez wysoko śpię właśnie ale dziwnie 2 poduszki plus wałek od przodu nienwiedzialam co z rękami zrobić bo on z przodu musi być ten banan jakby było na odwrót końce grube pod głowę i nogi a środek cienki na plecach a tak to dziwnie
Heh, chyba nie pozostaje mi nic innego jak kupić i przekonać się na własnej skórze
 
Do góry