reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny ogladalyscie komedie "Jak urodzic i nie zwariowac"?
Na CDA za darmo, nie trzeba sie rejestrowac. Polecam. Nawet moj maz sie smial do lez[emoji23]
Wrzucam zwiastun.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jak mnie cos kluje w mostku. Przed chwila mie zlapalo 2 razy tak porzadnie, az sie cala mokra zrobilam ze strachu. Teraz przeszlo, oby juz nie wrocilo. Ruszyc sie nie moglam.
Cos podobne do kolki tylko sto razy mocniej.

Edit. Ruszyc sie teraz nie moge, bo zaczyna bolec jak chce wstac.
Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewelin pokazna kolekcja :cool2:ja jak już dojdą do siebie to w sobotę pojedziemy po łóżeczko i wszystkie inne pierdoly tak ze zostanie tylko wózek i będzie już wszystko :happy: właśnie jestem i rodziców...niedługo napije się mleczka z masłem :happy2:
Martini ja właśnie wypiłam mleczko z czosnkiem i masłem, bo cos mnie teraz gardło zaczeło boleć :(
No powoli kolekcja się powiększa :) My jedziemy pod koniec września po łóżeczko i komode :)
 
Ja mam coś w podobie tylko bliżej prawej piersi tak jakby ucisk na wątrobę.
Martini, moje podobne do nerwoboli jest tylko o wiele mocniejsze. Ale ja sie nie denerwuje wiec nie wiem co to.
Podejrzewam tez ze mam cos z sercem. Kiedys w szpitalu przed laparo robili mi ktg czy jak to sie tam nazywa i wyszlo cos zle, lekarz powiedzial ze wynik moj jakbym byla staruszka i pytal sie czu cwicze. W tamtym czasie nie cwiczylam.
Ktg potem nie powtarzali juz a mieli powtorzyc.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martini ja właśnie wypiłam mleczko z czosnkiem i masłem, bo cos mnie teraz gardło zaczeło boleć :(
No powoli kolekcja się powiększa :) My jedziemy pod koniec września po łóżeczko i komode :)
Zarazilam Cię heh. Ja jeszcze zjadłam kanapkę z czosnkiem jakos sie przemoglam ale było paskudne i gardło z solą przeplukalam.
 
reklama
Do góry