reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja bym się bala jeździć na rowerze nawet jak lekarz by pozwolił. Wiem ze dużo kobiet w ciazy ćwiczy ale gdzieś ten strach jest. I chyba nie odwazylabym sie
 
A co do wagi to jestem 8 kg na plusie. Bardzo mało jem nie mogę bo mam duszności od razu nic mi się nie mieści :) słodyczami nadrabiam i celulitem ale pp mnie nie widać żebym przytyła poki co:)
 
U mnie jedno dobre ze nie mam celulitu.
Za to jedna piers mam cala czerwona i to chyba beda rozstepy. W tej piersi mam torbiel, 2 mies temu miala 3 cm. Pewnie dlatego, moze torbiel tez urosla, bo widac ze ta piers jest troszke wieksza od tamtej.
A kg ida mi w brzuch i buzie.
Pupa, nogi i reszta bez zmian.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co lekarz to inna opinia. W pierwszej ciąży regularnie chodziłam na zajęcia dla ciężarnych. Ja jestem typ sportowy, ciężko mi usiedzieć.
Jak będzie mi za ciężko to przestanę.
 
ewelin - dzieki :)
Nie ma tragedii,ale jakos super tez jeszcze nie jest - zostal mi taki tepy suchy kaszel od czasu do czasu - juz mnie zebra bola od dychania :(
 
Biedaku :( a mleko z czosnkiem pijesz? M zawsze pomagalo przed snem zawsze i rano piłam.
Niee, bralam do ssania tabletki, kupilam tantum verde do psikania w jamie ustnej. Dzisiaj bede serwowac syrop z malin i herbatka z bzu :( i tak jest wielka poprawa, ale poprostu jestem juz tak umeczona ze... jutro pojde pewnie do internisty niech sie wypowie.
 
reklama
Hej dziewczyny :) ja dzisiaj byłam na szkoleniu z psem a raczej mój m bo ja siedziałam na ławce a potem zakupy szybkie. M się właśnie pakuje bo jutro jedzie do finlandii na 2 tygodnie ponad :( znowu zostane sama ale będzie na wózek przynajmniej. Co do sportu w ciąży jeżeli ktoś jeździł wcześniej i biegał nie ma ku temu przeciwskazan ale ja też ćwiczyłam biegała z psem itd i jednak wolę zrezygnowac z tego bo może być różnie a po co sobie potem w brodę pluc.
Co do maseczek to przed ciążą używałam wcierki do włosów jantar ale w czasie ciąży nie używam nic do włosów prócz szamponu. Maska do włosów wax tez jest podobno dobra ale nie jestem systematyczna a podobno ludzie pp chemii jej używają. Jutro m wylatuje nie będzie go na 3d :( muszy nagrać a wyjazd wypadł mu w ten piątek. Jakoś wytrzymam ...
Myslalam o tej wcierce jantar, myślisz ze nie mozna jej w ciazy?
 
Do góry