reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Bylam u rodzinnego tak jak myslalam przepisal antybiotyk - nie kupilam. Trudno niby powiedzial ze moge brac ,ale ja nie jestem tego samego zdania. Myslalam ze moze jakis syrop zalei czy cos - niech sie wypcha. Antybiotyk chyba Rovamycine...Nic prouje sie kurowac sokiem malinowy, herbatka z czarnego bzu i tantum verde w spreyu.
 
reklama
Bylam u rodzinnego tak jak myslalam przepisal antybiotyk - nie kupilam. Trudno niby powiedzial ze moge brac ,ale ja nie jestem tego samego zdania. Myslalam ze moze jakis syrop zalei czy cos - niech sie wypcha. Antybiotyk chyba Rovamycine...Nic prouje sie kurowac sokiem malinowy, herbatka z czarnego bzu i tantum verde w spreyu.
No to nie fajnie jak antybiotyk. Pamiętaj jak coś o mleku tez może akurat pomoże
 
To zalej goracym mlekiem i poczekaj jak troche przestygnie.
Ja zawsze wszystko pije gorace jak jestem chora i gardlo boli.

Na gardlo tez dobry kisiel, ale on nie leczy tylko koi bol gardla na jakis czas.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez wlasnie wszystko pije prawie ze zaraz po zalaniu goracym wrzatkiem :D ale wlasnie ktos mi mowil ,zebym teraz nie pija takich goracych rzeczy.
 
Ja tez wlasnie wszystko pije prawie ze zaraz po zalaniu goracym wrzatkiem :D ale wlasnie ktos mi mowil ,zebym teraz nie pija takich goracych rzeczy.
Ja byłam przeziębiona podczas stymulacji. Chyba nie byłam chora 4 lata i akurat wtedy. Jechałam na samym czosnku mleku z masłem i wygrzewalam się pod koldra. Lało się ze mnie ale byłam dzielna :) tydzień zajęło mi wyleczenie się ...juz myślałam że nie dam rady bez leków ale jednak. Czosnku tez nie lubię ale on mnie uratowal
 
reklama
Martini dziewczyny maja racje z tym czosnkiem, sprobuj a raz dwa pozegnasz sie z choroba, to naturalny antybiotyk, szybko postawi Cie na nogi. Ja tez nie przepadam, ale jak jestem przeziebiona to jem :/ maz mi przemyca wtedy czosnek w kanapkach. I ja pije duzo wody z miodem i z cytryna.

Pisanko pieknych widokow i nie zapomnij sie pochwalic bobasami :)

Ewelin fajne rzeczy dostalas ! Takie kolezanki to skarb :)

A ja ide szykowac wyprawke moje przedszkolaka i lece zaniesc do przedszkola... ehhh :/ moj maly chlopczyk juz taaaaki duzy, kiedy to zlecialo? A sie zdaje jakbysmy wczoraj wrocili ze szpitala, a tu juz prawie 3 lata.
 
Do góry