reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny ktora to ta wcierka Jantar?? I ja sie wciera w skore glowy czy na wlosy??
Ja stosowalam do tej pory maseczke z siemienia lnianego, ale jest przy tym mnostwo roboty, a skoro ost wiecej leze to i maseczek nie robie :/
 
Dziewczyny ktora to ta wcierka Jantar?? I ja sie wciera w skore glowy czy na wlosy??
Ja stosowalam do tej pory maseczke z siemienia lnianego, ale jest przy tym mnostwo roboty, a skoro ost wiecej leze to i maseczek nie robie :/
Pewnie chodzi o ta[emoji6]
1471802589490.jpg


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1471802589490.jpg
    1471802589490.jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 421
Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!
Czas leci!!!
Nikaaa witamy na świecie! !!! :* :)
Madzionga wytrzymaj jeszcze :* kciuki i buziaczki :*
TeQuila kciuki za bobasa

Sierpień

22: pisanka89 - usg 3/4 d


25: Ewelin86- wizyta u gin prowadzącego ciążę
25: Kasia_Basia - połówkowe
25: Kajka*89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27: TeQuila-badania prenatalne 2 trymestru
29: pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: martka83 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: MartiniM - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: TeQuila - wizyta u gin prowadzącego ciążę
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed rozpoczęciem stymulacji

WRZESIEŃ
1: Hess - wizyta kontrolna u gin prowadzącego ciążę
6: fiolek81 - wizyta kontrolna u gin prowadzącego ciążę
13: MartiniM - usg lll trymestru <3
19: pisanka89- wizyta kontrolna u gin prowadzącego ciążę
20 : fiolek81 - badania prenatalne ll trymestru

Skontrolujcie kalendarz gdzie ktora dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3
8.09.2016 - Hess : chłopiec
21.10.2016 - madzionga : chłopiec & dziewczynka
13.11.2016 - MartiniM : chłopiec
17.11.2016- agatek28 : chłopiec (cc)
19.12.2016 - martka83 : dziewczynka

24.12.2016 - kasia_basia : dziewczynka
24.12.2016 - Strawbelka : chłopiec
26.12.2016 - ewelin86 : chłopiec

27.12.2016- pisanka89 : dziewczynka & dziewczynka

07.01.2017- TeQuila : chłopiec
03.02.2017 - Fiolek81 : ?
22.02.2017 - mavi : dziewczynka
23.02.2017 - Kajka*89 : ?



Wszystko zajęte
 
Dzień dobry cioteczki :)
My już po urlopie, w domku niestety :( teraz już będę na bieżąco :)
Dopiero wróciliśmy a ja już chcę wracać, zimno tu, pada i jakoś tak szaro, smutno
Ja chcę na spacer na plażę, w słoneczku!!!
Powiem Wam że to były najlepsze dwa tygodnie ciąży, nic mnie nie bolało mimo iż dużo chodziłam i tak doszłam do wniosku że to chyba tu tkwi problem
Lekarze każą się oszczędzać a my na ogół leżymy i ciało się zastaje, potem boli, strzela,kłuje przy każdym ruchu ;) taka moja teoria :p
Z marszu zrobiłam dziś badania na HIV, HCV itp póki wypoczęta po wakacjach jestem :p ciekawe jak wyjdą wyniki morfologii po takich końskich dawkach leków :p

Pisanka cudnych widoków na usg, oczywiście czekamy na fotki :D

Miłego, słonecznego dnia dla wszystkich brzuszków :D
 
reklama
Dzień dobry cioteczki :)
My już po urlopie, w domku niestety :( teraz już będę na bieżąco :)
Dopiero wróciliśmy a ja już chcę wracać, zimno tu, pada i jakoś tak szaro, smutno
Ja chcę na spacer na plażę, w słoneczku!!!
Powiem Wam że to były najlepsze dwa tygodnie ciąży, nic mnie nie bolało mimo iż dużo chodziłam i tak doszłam do wniosku że to chyba tu tkwi problem
Lekarze każą się oszczędzać a my na ogół leżymy i ciało się zastaje, potem boli, strzela,kłuje przy każdym ruchu ;) taka moja teoria :p
Z marszu zrobiłam dziś badania na HIV, HCV itp póki wypoczęta po wakacjach jestem :p ciekawe jak wyjdą wyniki morfologii po takich końskich dawkach leków :p

Pisanka cudnych widoków na usg, oczywiście czekamy na fotki :D

Miłego, słonecznego dnia dla wszystkich brzuszków :D
Ja też jak byłam nad morzem nic nie bolało krzyż czy brzuch. Wróciłam i od razu następnego dnia nospa. Dużo chodzilam nad morzem i pewnie przez to z 48 mm szyjka spadła do 30mm ale czułam się jak nowo narodzona :) pytam się m czemu ja tak mam ze nie wierze ze w brzuchu są bobasy a on do mnie : bo ty dziwna jestes :D i noc nigdy do ciebie nie dociera :D w sumie ma rację bo latając samolotem nawet i potem patrząc na samolot z ziemi zastanawiam się jak to możliwe ze w tej puszce są ludzie hahha
 
Do góry