reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny... od wczoraj pije litrami :p czuje sie jak na mega kacu.... juz sama nie wiem co najchetniej bym pila, bo czysta woda sie przepila juz mi chyba. Nogi mnie jakos rwia, ogolem czuje ze mi coraz ciezej :(
 
reklama
Dziewczyny, a co myslicie o monitorze oddechu?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja będę kupowała z atestem i jest testowany klinicznie oraz z materacem ktory jest kompatybilny z monitorem by właśnie zapobiec takim akcjom podczas których monitor się nie włączy lub na odwrót. Spotkałam się ostatnio z kolezanka której siostra reanimowala swoją 3 mc coreczke udało się ją uratować do przyjazdu pogotowia bo przechodziła obok i zobaczyła ze jest cała sina. Do drugiego dziecka kupiła juz monitor oddechu. Sz czego lnie do wcześniaków jest zalecany. Chyba jednak będę spokojniej spala juz kilka lat przed ciążą zdecydowałam ze go kupie
 
Ja będę kupowała z atestem i jest testowany klinicznie oraz z materacem ktory jest kompatybilny z monitorem by właśnie zapobiec takim akcjom podczas których monitor się nie włączy lub na odwrót. Spotkałam się ostatnio z kolezanka której siostra reanimowala swoją 3 mc coreczke udało się ją uratować do przyjazdu pogotowia bo przechodziła obok i zobaczyła ze jest cała sina. Do drugiego dziecka kupiła juz monitor oddechu. Sz czego lnie do wcześniaków jest zalecany. Chyba jednak będę spokojniej spala juz kilka lat przed ciążą zdecydowałam ze go kupie
Pisanka, moglabys podeslac linka do tego monitora jaki kupujesz? Babysence czy jakos tak?
Jeszcze jakbys mogla linka do materaca ktory jest z tym kompatybilny.
Nie musisz teraz mozesz kiedy tam bedziesz miala czas.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pisanka, moglabys podeslac linka do tego monitora jaki kupujesz? Babysence czy jakos tak?
Jeszcze jakbys mogla linka do materaca ktory jest z tym kompatybilny.
Nie musisz teraz mozesz kiedy tam bedziesz miala czas.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Nowy babysense 5 z materacem hevea Disney baby. Myślałam nad lateks em ale niestety jeżeli chce się używać monitoru oddechu lateks się nie nadaje.
Link do: Hevea i Babysense – testowanie materaców | Branża Dziecięca
I jeszcze tutaj do poczytania
Link do: Materac i monitor oddechu. Zestaw dla zdrowego i bezpiecznego snu. – Hevea Blog
 
]Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!
Czas leci!!!
Nikaaa witamy na świecie! !!! :* :)
Madzionga wytrzymaj jeszcze :* kciuki i buziaczki :*
TeQuila kciuki za dzidziusia

Sierpień


16: Nikaaa - wizyta kontrolna po cc
17: ewelin86- badania prenatalne ll trymestru
19: mavi ' wizyta u gin prowadzącego ciążę
22: pisanka89 - usg 3/4 d
25: Ewelin86- wizyta u gin prowadzącego ciążę
25: Kasia_Basia - połówkowe
27: TeQuila-badania prenatalne 2 trymestru
29: pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: martka83 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: MartiniM - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: TeQuila - wizyta u gin prowadzącego ciążę
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed rozpoczęciem stymulacji

WRZESIEŃ
6: fiolek81 - wizyta kontrolna u gin prowadzącego ciążę
13: MartiniM - usg lll trymestru <3
19: pisanka89- wizyta kontrolna u gin prowadzącego ciążę
20 : fiolek81 - badania prenatalne ll trymestru

Skontrolujcie kalendarz gdzie ktora dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3
21.10.2016 - madzionga : chłopiec & dziewczynka
13.11.2016 - MartiniM : chłopiec
17.11.2016- agatek28 : chłopiec (cc)
19.12.2016 - martka83 : dziewczynka

24.12.2016 - kasia_basia : dziewczynka
24.12.2016 - Strawbelka : chłopiec
26.12.2016 - ewelin86 : chłopiec

27.12.2016- pisanka89 : dziewczynka & dziewczynka

07.01.2017- TeQuila : chłopiec
03.02.2017 - Fiolek81 : ?
22.02.2017 - mavi : dziewczynka
23.02.2017 - Kajka*89 : ?



Wszystko zajęte
 
Hej :)
Martini i jak te bóle, kłucia, przeszły?

Mój maluszek od wczoraj leniwy na wieczór się zrobił. Tylko z rana daje znać, pózniej to tylko jak mu się zachce :p

Dziewczyny ja to spać nie mogę :( od 6 dziś nie śpię, a chodzę jak zombie :p
 
A ja myslalam ze dzis zejde w nocy.
Poszlam skiku i jak napielam brzuch zeby zrobic siku, to mnie tak na dole cos bolalo na srodku i w okolicy jajnika, ktorego podobno w ciazy nie ma.
Podejrzewam ze to maly tam noce spedza i mnie gdzies uciska, bo to juz drugi raz tak mialam.
Nie mam tego codziennie i caly czas. Czasem sie zdarzy w nocy.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :)
Martini i jak te bóle, kłucia, przeszły?

Mój maluszek od wczoraj leniwy na wieczór się zrobił. Tylko z rana daje znać, pózniej to tylko jak mu się zachce :p

Dziewczyny ja to spać nie mogę :( od 6 dziś nie śpię, a chodzę jak zombie :p
Dzięki Kochana , że pytasz. Powiem Ci ze wczoraj miałam to samo.. :( ale byłam u rodziców i mama mi przypomniała że już kiedyś to miałam i ja i ona... no i to było od zagazowania :D i faktycznie jakos ostatnio powietrza nie upuszczam, no ale jak nie mam takiej potrzeby ani po czym...?! :D
 
reklama
Hej :)
Martini i jak te bóle, kłucia, przeszły?

Mój maluszek od wczoraj leniwy na wieczór się zrobił. Tylko z rana daje znać, pózniej to tylko jak mu się zachce[emoji14]
Dziewczyny ja to spać nie mogę :( od 6 dziś nie śpię, a chodzę jak zombie :p
Kochana jak już mówiłam , przygotowywuj organizm. Jak urodzisz to dopiero będziesz zombie. Mój królewicz sobie ostatnio umyslal ze nie będzie spał od 1 do 5[emoji14]

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry