reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Nika fajnie, ze masz juz dzidziusia przy sobie :) tez bym chciala :) a jeszcze 3 miesiace! Taki mi sie wlaczyl instynkt, tak mi sie chce maluszka przytulac i calowac i dbac o niego :)
 
reklama
Dziewczyny, te foteliki maxi cosi, to mozna zamontowac tylko do bazy, albo pasami?
One sa montowane do iso fix w aucie, ale do iso fixu mozna tylko przodem do kierunku jazdy zamontowac?
Noworodek powinien jezdzic tylem do kierunku jazdy, wiec wychodzi na to ze trzeba kupic ta baze, bo pasami to strasznie trudne i meczace???

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, te foteliki maxi cosi, to mozna zamontowac tylko do bazy, albo pasami?
One sa montowane do iso fix w aucie, ale do iso fixu mozna tylko przodem do kierunku jazdy zamontowac?
Noworodek powinien jezdzic tylem do kierunku jazdy, wiec wychodzi na to ze trzeba kupic ta baze, bo pasami to strasznie trudne i meczace???

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie kupuje bazy będę pasami zapinala a raczej mąż bo on mowi ze nie potrzeba. W sumie na 9 mc wydać tysiaka to bez sensu chyba ze codziennie jeździsz i wchodzić i wychodzisz z samochodu ale myślę że to do opanowania. Bazę wczepiasz do isofixu w samochodzie i tez jeździ tylem bobas.
 
O takie obrazki mam w instrukcji a jak w praktyce nie próbowałam jeszcze :) troszkę się nie pp kolei dodało :) kolejność odwrotna :)
 

Załączniki

  • 20160812_165313.jpg
    20160812_165313.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 48
  • 20160812_165309.jpg
    20160812_165309.jpg
    46,5 KB · Wyświetleń: 50
  • 20160812_165259.jpg
    20160812_165259.jpg
    50,2 KB · Wyświetleń: 45
  • 20160812_165255.jpg
    20160812_165255.jpg
    52,9 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Strawbelka - do fotelików Maxi Cosi jest też baza Easy fix, tańsza. Używane można kupić za ok 350 zł. I fotelik można wpinać tyłem i przodem.
 
Do góry