reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Martka to Ty dlugo pracujesz :) ja poszlam w 15 tyg na L4 :p ale gdybym miala inna prace mysle ze jeszcze bym troszke pociagla.
Co do kurtek tez nie zamierzam szalec... mam jakis plaszczyk na jesien i mysle ze wyjme pasek z niego i chociaz tyle o ile bedzie dobry. Kurtke zimowa mialam dosc obcisla , nie wiem czy nawet po porodzie bedzie ok zwlaszcza jak piers pojdzie do przodu :p
Przyznam się, ze jest mi bardzo ciężko odejść z pracy. Jak o tym myślę, ze to tylko 3 tyg to autentycznie mi przykro. Pomijam samą pracę, która czasami jest stresująca, nudna, ma swoje plusy i minusy, ale mi chodzi bardziej o ludzi, których tam bardzo lubię. Tego mi szkoda, bo w domu boję się, ze zdziczeję, nie mam obok żadnych koleżanek, M w pracy do powiedzmy 18, chyba jajo zniosę w domu przez trzy miesiące l4;)

A z innej beczki, może mam głupie pytanie ale troche mnie to martwi i się obawiam. Dziewczyny wy jeździcie, w sensie prowadzicie auta, nie macie obaw przed poduszką powietrzną? Wczoraj kupiliśmy auto, zaraz jedziemy, zebym sobie przypomniała jak sir jezdzi (mialam przerwę około dwóch lat) i tak sobie wkręciłam te poduszkę, ze serio się jej boję, jakby przy jakimś uderzeniu się uruchomiła...
 
reklama
Przyznam się, ze jest mi bardzo ciężko odejść z pracy. Jak o tym myślę, ze to tylko 3 tyg to autentycznie mi przykro. Pomijam samą pracę, która czasami jest stresująca, nudna, ma swoje plusy i minusy, ale mi chodzi bardziej o ludzi, których tam bardzo lubię. Tego mi szkoda, bo w domu boję się, ze zdziczeję, nie mam obok żadnych koleżanek, M w pracy do powiedzmy 18, chyba jajo zniosę w domu przez trzy miesiące l4;)

A z innej beczki, może mam głupie pytanie ale troche mnie to martwi i się obawiam. Dziewczyny wy jeździcie, w sensie prowadzicie auta, nie macie obaw przed poduszką powietrzną? Wczoraj kupiliśmy auto, zaraz jedziemy, zebym sobie przypomniała jak sir jezdzi (mialam przerwę około dwóch lat) i tak sobie wkręciłam te poduszkę, ze serio się jej boję, jakby przy jakimś uderzeniu się uruchomiła...
Martka, kup sobie adapter do pasow, bo pasy chyba gorsze przy szarpnieciu.
Poduszka to leci na twarz, nie na brzuch.

Co do pracy, fajnie ze masz tam fajnych ludzi.
Ja to juz nie moglam sie doczekac jak pojde na L4. Nie wroce tam potem do pracy. Bede szukac czegos innego.
Falszywi ludzie, tu sie usmiechaja, a za plecami dupe z zazdrosci obrabiaja.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przyznam się, ze jest mi bardzo ciężko odejść z pracy. Jak o tym myślę, ze to tylko 3 tyg to autentycznie mi przykro. Pomijam samą pracę, która czasami jest stresująca, nudna, ma swoje plusy i minusy, ale mi chodzi bardziej o ludzi, których tam bardzo lubię. Tego mi szkoda, bo w domu boję się, ze zdziczeję, nie mam obok żadnych koleżanek, M w pracy do powiedzmy 18, chyba jajo zniosę w domu przez trzy miesiące l4;)

A z innej beczki, może mam głupie pytanie ale troche mnie to martwi i się obawiam. Dziewczyny wy jeździcie, w sensie prowadzicie auta, nie macie obaw przed poduszką powietrzną? Wczoraj kupiliśmy auto, zaraz jedziemy, zebym sobie przypomniała jak sir jezdzi (mialam przerwę około dwóch lat) i tak sobie wkręciłam te poduszkę, ze serio się jej boję, jakby przy jakimś uderzeniu się uruchomiła...
Ja jezdzilam do samego końca :) i nie kupowałam adapterów tylko najpierw na siedzeniu zapinalam pas i zakladalam tylko ta górna część. Uważam ze wydatek na adapter jest zbędny bo posłuży tylko chwilę a jest drogi. Ewentualnie wiem że są sklepy gdzie można takie adaptery wypożyczać

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jezdzilam do samego końca :) i nie kupowałam adapterów tylko najpierw na siedzeniu zapinalam pas i zakladalam tylko ta górna część. Uważam ze wydatek na adapter jest zbędny bo posłuży tylko chwilę a jest drogi. Ewentualnie wiem że są sklepy gdzie można takie adaptery wypożyczać

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
Dobry patent, nie pomyslalam o tym[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez juz tu nie wrócę bo to mil być przystanek tymczasowy. A teraz od tego tygodnia mamy zmiany po 12 h .szok i juz mu powiedziałam ze po tyle godzin nie będę pracować . Wczoraj miałam usg u gin prowadzącego ciążę ale w innej klinice i powiedzil ze l4
wystawi tam gdzie się leczymy. Ja cały czas jeżdżę i to dużo bo lubię . A z innej beczki kiedy zaczęły wam brzuszki rosnąć bo moje spodnie juz trochę ciasne w brzuszku .

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do pasów yez myślałam o adapterze
Ale stwierdziłam ze bez sensu kasę wydawać, a tym bardziej ze dużo nie jeżdżę. Tez wlasnie pomyślałam jak Nika mówi. Najpierw pas a później górna część zostaje :)

A co do brzucha. Właśnie się zastanawiam kiedy zaczął rosnąć :) chyba kolo 14-15tc. I czułam ze spodnie mbie jyz upija. Ale nie jestem pewna czy od tego czasu brzuch się pokazał czy wcześniej :p
 
Kuuurcze i już Ci powiedzieli płeć prawdopodobną? Ja miałam I prenatalne tydzień temu i nic :( siedzą dwa bąble, machają, ale co między nogami to nie było widać :( fajnie Ci!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No tak na 100% to jeszcze nie wiem [emoji4] ale Pani doktor powiedziała, ze na 70% dziewczynka i, ze to bardzo duzo [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, a co myslicie o monitorze oddechu?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja osobiście nie kupowałam. Słyszałam opinie że zdarza się że się zacinają. Jakby mi tak zaczelo wyć to bym zawału dostała a dziecko by smacznie spało. Jeszcze niedawno nie było takich rzeczy i ludzie żyli.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry