reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Strawbelko my sie zdecydowalismy na anex sport. Jest bardzo zgrabniutki i pieknie sie prezentuje na zywo. Do tego lekki, zwrotny, w gondoli materacyk. No full wypas. Ale i cenowo drogi niestety :/
 
reklama
O rety, tyle to ja nie dam za wozek.

Ta barletta tez ladna i tansza[emoji6]

Nawet nie wiedziam ze je u mnie w miescie robia[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Zaszalelismy :-) Ale tak nam strasznie sie spodobal, ze potem to juz zaden mi tak nie wpadl w oko... a ze sprzedalismy tamten to troche dolozylismy :-) :-) :-)
 
O rety, tyle to ja nie dam za wozek.

Ta barletta tez ladna i tansza[emoji6]

Nawet nie wiedziam ze je u mnie w miescie robia[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Jest rewelacyjna . Regulowana wysokosc matercyka. Budka tez jest rozpinana i powiększana albo robi się przewiew z moskiteira. Do zestawu osobno 2 moskitiery, folia przeciwdeszczowa, rękawiczki na rece na zime, przewijak . Super lekko się prowadzi

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie też wczoraj płci nie podał i jeszcze piernik zaznaczył ze najwcześniej to ok 20 tc powie. . Ale mówię wam będę go męczyć co usg. Wkońcu ulegnie. Jutro do niego jadę po l4 i wyobraźcie sobie od pocztku leczymy się w tej klinice byłam u niego w tamtym tygodniu wczoraj usg 1go trymestru i żeby dostać l4 musze znów się na wizytę umówić i oczywiście za nią zapłacić. Jakby normalnie jak człowiek nie mógł tego załatwić. Ahhhh no co zrobię .....

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie też wczoraj płci nie podał i jeszcze piernik zaznaczył ze najwcześniej to ok 20 tc powie. . Ale mówię wam będę go męczyć co usg. Wkońcu ulegnie. Jutro do niego jadę po l4 i wyobraźcie sobie od pocztku leczymy się w tej klinice byłam u niego w tamtym tygodniu wczoraj usg 1go trymestru i żeby dostać l4 musze znów się na wizytę umówić i oczywiście za nią zapłacić. Jakby normalnie jak człowiek nie mógł tego załatwić. Ahhhh no co zrobię .....

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
A nie mogl Ci wczoraj wypisac L4?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry