reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ewelin, to do kompletu kup sobie jeszcze kota brytyjczyka.
My chcemy kupic juz od dawna niebieskiego. Tylko ze wzgledu na ciaze przelizylismy zakup na po ciazy.
Kotki wygladaja jak pluszaki.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
A może Maine coona? Są śliczne, puszyste, mają futerko to wtulenia a charakter psi, wszędzie chodzą za człowiekiem, na krok nie odstępuja i są bardzo mądre :-) szybko się uczą np dawać łapę :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A może Maine coona? Są śliczne, puszyste, mają futerko to wtulenia a charakter psi, wszędzie chodzą za człowiekiem, na krok nie odstępuja i są bardzo mądre :-) szybko się uczą np dawać łapę :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Ta rasa mi sie nie podoba[emoji20]
My z mezem to w brytyjczyku jestesmy zakochani, bo ma takie pluszowe futerko i tez ma fajny charakter.
Kiedys u kogos w aucie zobaczylam tego kota i sie zakochalam[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj mam wizyte i nie moge sie doczekac, a dopiero na 21! Mam jakas infekcje tam na dole, nie wiem czy to pochwa czy pecherz... boli, piecze, swedzi... i leukocyty mam obecne w moczu :'(

Za to moj maly brzdac szaleje az milo :-)

Mi sie zimy wogole nie chce, moze dlatego ze panicznie boje sie 1 wrzesnia, moj prawie 3 latek idzie do przedszkola i sie stresuje juz teraz ehhh

Kurier dostarczyl mi kolyske, jak tylko malz mi ja zlozy to wysle Wam fotke :-) :-) :-)

I wozek tez juz mam :-) :-) :-)
Jak wizyta ???
 
Lipiec bejbe :*
Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!
Czas leci!!!
Nikaaa witamy na świecie! !!! :* :)
Madzionga wytrzymaj jeszcze :* kciuki i buziaczki :*
TeQuila kciuki za dzidziusia :*


Sierpień

2: MartiniM - wizyta u endokrynologa
2: MartiniM - wizyta u gin prowadzącego ciążę
2: martka83- wizyta u gin prowadzącego ciążę


3: truskawka89- wizyta u gin prowadzącego ciążę
4: martka83- badania prenatalne 2 trymestru
4: Kajka*89- wizyta u gin prowadzącego ciążę
8: pisanka89- wizyta u endokrynologa
8: pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10: wszystkozajete - wizyta kontrolna u gin prowadzącego ciążę
10; mavi - badania prenatalne
10: Kajka*89 - badania prenatalne
17: ewelin86- badania prenatalne ll trymestru
25: Ewelin86- wizyta u gin prowadzącego ciążę
25: Kasia_Basia - połówkowe
27: TeQuila-badania prenatalne 2 trymestru
29: pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: TeQuila - wizyta u gin prowadzącego ciążę
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed rozpoczęciem stymulacji

Skontrolujcie kalendarz gdzie ktora dopisać !!!
 
Laski jestem po wizycie, z maluchem wszystko ok :-) wazy juz 1 kg :-) :-) :-) i jest smiesznie ulozony, twarza do mojego kregoslupa, nozkami do dolu. Te wszystkie ciagniecia to norma, bo caly czas sie rozciagam i rosne. Mam mega duze zapalenie pochwy, dostalam jakies globulki i masc i mam zrobic posiew moczu przez te leukocyty obecne.
 
Laski jestem po wizycie, z maluchem wszystko ok :-) wazy juz 1 kg :-) :-) :-) i jest smiesznie ulozony, twarza do mojego kregoslupa, nozkami do dolu. Te wszystkie ciagniecia to norma, bo caly czas sie rozciagam i rosne. Mam mega duze zapalenie pochwy, dostalam jakies globulki i masc i mam zrobic posiew moczu przez te leukocyty obecne.
To pewnie tez mnie to czeka...
 
Ja jeszcze mam bakterie i skladniki mineralne liczne w polu widzenia cokolwiek to jest to norma nieliczne...ogolem w osadzie jest wszystk odo bani :D jutro wizyta wiec zobaczymy...
 
reklama
Laski jestem po wizycie, z maluchem wszystko ok :-) wazy juz 1 kg :-) :-) :-) i jest smiesznie ulozony, twarza do mojego kregoslupa, nozkami do dolu. Te wszystkie ciagniecia to norma, bo caly czas sie rozciagam i rosne. Mam mega duze zapalenie pochwy, dostalam jakies globulki i masc i mam zrobic posiew moczu przez te leukocyty obecne.
To super :) a zapalenie wyleczysz :) ja na szczęście póki co od początku żadnych bakterii nie wiem jak się uchowalam :)
 
Do góry