reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hej dziewczyny...ja od 4 nie śpię. Albo brzuch mi twardnueje albo to bobas się rozpycha. Czuje takie dziwne rozciąganie albo nie wiem co. Spróbuję zapisać się prywatnie do gina jak nic nie bd to wtedy pójdę na ip. Dzisiaj nasza 2 rocznica ślubu...nieźle się zapowiada. ..
 
Dziewczyny ale Wam suwaczki zasuwają. Parę dni mnie nie było tylko i szok normalnie.

Madzionga, czyli fenoterol działa? Cieszę się. Sobwcz ile tygodni wytrzymałaś. Teraz jest już dużo bezpieczniej. Dzielnie się trzymasz. Oby tak dalej
 
Zapisałam się na 9.40 do jakiejś baby mam nadzieje ze bd wszystko ok i polecę na szmaty :) jak chodzę jest lepiej ale ogólnie chyba tylko korzonki mnie tak bolały. A biodro jakby mi ktoś wyrywal
 
Dzień dobry :)
Agatek chyba większość ma bakterie itp w moczu. Też muszę zrobić posiew, bo mi kazał. Na Wizycie zrobił mi jeszcze biocenoze, bo stwierdził, że skoro mnie nic nie boli podczas oddawania moczu to może być jeszcze z pochwy. No ale zobaczymy. Na razie mi nic nie dał.
Dziewczyny kupiłam herbate żurawinową myślicie, że można na spokojnie ją pić? Może ona by cos pomogła

Miłego dnia Mamuśki :*
 
A mnie w nocy cos dziwnego zlapalo.
Bolala nerka, albo cos w okolicy, tak jakby mi ktos igly tam wbijal. Juz sie balam ze moze cos z nerkami mam.
Przekrecilam sie na prawy bok i przeszlo po chwili.
Moze maly mnie gdzies tam uciskal bo teraz siedzi na samym dole i na samym srodku.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewelin herbatka zurawinowa na pewno Ci nie zaszkodzi :-) pij spokojnie, mozesz kupic sok z zurawiny z oleofarm i popijac (tylko rozrabiaj go z woda, jest naprawde cierpki). Mi lekarz dal urosept na pecherz, to lek ziolowy, wiec nie powienien, zaszkodzić. A na pochwe mam globulki i masc. Oby szybko przeszlo...

Pisanko trzymam kciuki za wizyte, powodzenia! :-)

Nika i jak spedzacie dni? Jak Szymonek?
 
reklama
Ciekawe czy dzisiaj dowiemy się z M, kto mi siedzi w brzuszku :)
boję się tylko, żeby mały (tak obstawiam nadal) nie był za mały przez moje zaniedbania w diecie ...
 
Do góry