reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Chociaz nie jestem sama z tym problemem :p
Mysle ze prawy bok nie jest az taki zly , najgorzej chyba z tymi plecami, ale kto panuje nad soba w nocy? Jak ja ostatnio sie obudzilam to lezalam w poprzek lozka :D
 
reklama
Nika powodzenia.Cudowne są te pierwsze chwile z maluszkiem:) nie do zapomnienia:) Dużo zdrówka dla ciebie i maluszka i szybkiego powrotu do formy:*
 
Nie śpię , czekam. Leżę już w szpitalu. Pani Doktor przyjeżdża o 11 i cesarkę mam koło 12 ;)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki za szybki i bezproblemowy poród i zdjęcie twojego syneczka :-D
Obiecuję że nie będę długo zatrzymywać pani dr na wizycie żebyś za długo na nią nie czekała :p


Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chociaz nie jestem sama z tym problemem :p
Mysle ze prawy bok nie jest az taki zly , najgorzej chyba z tymi plecami, ale kto panuje nad soba w nocy? Jak ja ostatnio sie obudzilam to lezalam w poprzek lozka :D

Ja też przekręcałam się we śnie. A na koniec ciąży jak przekręciłam się na plecy to potrafiłam chrapać:D co mi M chętnie wypominał a ja przyjmowałam to z oburzeniem bo on cały czas chrapie:p

Martini już wiesz co u ciebie będzie? Bo ostatnio nie bardzo miałam czas was śledzić:(
 
Ja też przekręcałam się we śnie. A na koniec ciąży jak przekręciłam się na plecy to potrafiłam chrapać:D co mi M chętnie wypominał a ja przyjmowałam to z oburzeniem bo on cały czas chrapie:p

Martini już wiesz co u ciebie będzie? Bo ostatnio nie bardzo miałam czas was śledzić:(
Tak Kochana 2.5 tyg temu mialam polowkowe i wtedy nasz synus sie ujawnil :)
 
Kiedys nie mialam tego probelmu dlonie i stopy przewaznie zima lato zimne...a teraz stopy czesto az mi sie poca - fatalne uczucie zwlaszcza jak sie smiga w klapeczkach :( jak nie minie po porodzie to chyba wybiore sie do apteki kupic cos na pocenie sie stop, teraz nie chce bo nie wiem czy w ciazy to bylby dobry pomysl.
 
Tak Kochana 2.5 tyg temu mialam polowkowe i wtedy nasz synus sie ujawnil :)

Super:) gratuluje synusia:) Czyli chłopaki górą na forum:) Mi się marzy teraz dziewczynka ale raczej nie mam złudzeń. Jeśli wogóle się uda to raczej będzie chłopak. No ale najważniejsze aby się udało. A twój suwaczek to zasuwa jak szalony:) już 25 tydzień!
 
reklama
Do góry