reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Super:) gratuluje synusia:) Czyli chłopaki górą na forum:) Mi się marzy teraz dziewczynka ale raczej nie mam złudzeń. Jeśli wogóle się uda to raczej będzie chłopak. No ale najważniejsze aby się udało. A twój suwaczek to zasuwa jak szalony:) już 25 tydzień!
Oo tak :D pamietam jak doszlam na forum zaraz po transferze i troche mi udzielas niezbednych informacji a tu juz 6 msc :p zaraz role sie odwroca ja bede na koncowce a Ty bedziesz po transferze :D
 
reklama
No już się nie mogę doczekać startu. Właściwie to muszę zadzwonić i umówić się na wizytę bo ostatnio miałam sajgon z urodzinami brzdąca a nawet głowy do tego nie miałam. No ale w połowie miesiąca będę startować:D
 
Nikaa, juz niedlugo poznasz swoj skarb, ale masz fajnie[emoji4]
Trzymam kciuki, zeby poszlo szybko i sprawnie i zebys szybko wrocila do dobrego samopoczucia[emoji6]
Wow...ale czad, tez bym juz chciala 9 miesiac[emoji6]


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiejszy dzień należy do Nikiii ale pozwolę sobie pochwalić się wrażeniami z wizyty :p
Mój maluszek ma już 12 cm od głowy do pupy a cały ok 17cm :)
Serduszko pięknie bije
Ogólnie na tym etapie to ja już nic nie widzę na usg, Dzidziuś jest za duży żeby zobaczyć go w całości na powiększeniu i tylko mój mąż i Pani dr widzą co trzeba:p
Potwierdzenie płci na 90 % zresztą prawie tego elementu budowy nie dało się nie zauważyć :p:D
Nadal biorę luteinę i duphaston ,dodatkowo nospe i magnez ze względu na bóle brzucha
Szyjka długa ale 1.08 idę na usg żeby sprawdzić czy się nie skraca bo od tego zależy czy będziemy mogli polecieć na wakacje
Umówiłam się też na połówkowe
A w aptece wykupując leki dostałam reklamowkę z próbkami kosmetyków i gazetami i albumami do czytania :D
 
Dzisiejszy dzień należy do Nikiii ale pozwolę sobie pochwalić się wrażeniami z wizyty[emoji14]Mój maluszek ma już 12 cm od głowy do pupy a cały ok 17cm :)
Serduszko pięknie bije
Ogólnie na tym etapie to ja już nic nie widzę na usg, Dzidziuś jest za duży żeby zobaczyć go w całości na powiększeniu i tylko mój mąż i Pani dr widzą co trzeba:p
Potwierdzenie płci na 90 % zresztą prawie tego elementu budowy nie dało się nie zauważyć :p:D
Nadal biorę luteinę i duphaston ,dodatkowo nospe i magnez ze względu na bóle brzucha
Szyjka długa ale 1.08 idę na usg żeby sprawdzić czy się nie skraca bo od tego zależy czy będziemy mogli polecieć na wakacje
Umówiłam się też na połówkowe
A w aptece wykupując leki dostałam reklamowkę z próbkami kosmetyków i gazetami i albumami do czytania :D
Super[emoji5]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiejszy dzień należy do Nikiii ale pozwolę sobie pochwalić się wrażeniami z wizyty :p
Mój maluszek ma już 12 cm od głowy do pupy a cały ok 17cm :)
Serduszko pięknie bije
Ogólnie na tym etapie to ja już nic nie widzę na usg, Dzidziuś jest za duży żeby zobaczyć go w całości na powiększeniu i tylko mój mąż i Pani dr widzą co trzeba:p
Potwierdzenie płci na 90 % zresztą prawie tego elementu budowy nie dało się nie zauważyć :p:D
Nadal biorę luteinę i duphaston ,dodatkowo nospe i magnez ze względu na bóle brzucha
Szyjka długa ale 1.08 idę na usg żeby sprawdzić czy się nie skraca bo od tego zależy czy będziemy mogli polecieć na wakacje
Umówiłam się też na połówkowe
A w aptece wykupując leki dostałam reklamowkę z próbkami kosmetyków i gazetami i albumami do czytania :D
Super, masz zdjęcia?:)
12 cm to już nie taki maluszek :)
 
Super, masz zdjęcia?:)
12 cm to już nie taki maluszek :)
Mam ale nie są tak fajne jak na początku, pierwsze zdjęcie to cały maluch a na drugim jest pisiorek :p
Napisałam w razie gdybyście widziały niewiele jak ja ;-)
1469614075290.jpg


Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1469614075290.jpg
    1469614075290.jpg
    43,6 KB · Wyświetleń: 277
reklama
Tequila super!! Widze, ze same chłopaki, ciekawe co u mnie bedzie, ale sadzac po zarodku to tez raczej chłopak, choc nie mialam napisanej tej klasy, ale te co sie szybko rozwineły to podobno chłopaki :)
Nikaaa pewnie juz na stole :D
 
Do góry