reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Najpierw 2 razy siurnelo ze mnie krwia. To bylo jakos jak robilam pierwsze 5 bet hcg z krwi.
Potem byly brazowe, lososiowe i kawowe tak na zmiane i to bylo prawie codziennie.
Dlugo trwaly.
Potem mialam raz w tygodniu brazowe.
Wszystko przeszlo chyba kolo 10tc, ale nie pamietam dokladnie.
Plamienia zaczely mi ustepowac jak odstawilam estrofem( ale ja bralam 3×1)
Na usg moj gon nic nie widzial, a inny powiedzial ze mam tam jakies przekrwione naczynko czy cos.
Ostatnio jak konczyly mi sie plamienia to moj gin zobaczyl na usg jakies odwarstwienie w endometrium i mowil ze to moglo byc z tego.
Nie bagatelizuj plamien, najlepiej duzo lezec. Mi kazali lezec i tulko na siusiu moglam wstawac. Miesiac tak lezalam.
Brazowe z reguly nie sa grozne, ale jak robia sie czerwone to lepiej isc do gina sie skonsultowac.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
 
Wczoraj miałam usg i jak na złość nie było plamien bo chciałam zeby Dr zobaczył jak to wyglada.
A miałaś brązowe i krew ?
Bo ja mam raczej brązowe ale zdarza sie ze sa zbliżone do krwi tak jak Np dzis . [emoji58] rzeczywiście dzis troszkę więcej chodziłam moze to tez przez to.
Jak zbliżają sie plamienia to czuje ze brzuch mam bardziej nabrzmiały.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie to byla żywa krew
 
U mnie od trzech dni takie nogi :( lekarka powiedziała zebym się nie martwiła bo są upały i mam pracę siedząca więc to może być od tego. Przy niedoborach białka mogą być obrzęki ale wynik mam w normie, ciśnienie też więc pozostaje mi chyba przyzwyczajać się do słoniowych nóg
 

Załączniki

  • WP_20160629_004.jak-zmniejszyc-fotke_pl[1].jpeg
    WP_20160629_004.jak-zmniejszyc-fotke_pl[1].jpeg
    37,5 KB · Wyświetleń: 71
O rety! [emoji85]
Mam nadzieje że u mnie będzie dobrze mimo plamien i przejdą! Na całe szczęście mój Dr na usg nic nie wypatrzył wręcz mówił ze jest wszystko dobrze.
Jak będzie taka potrzeba to przelezę cała ciąże, oby to tylko pomogło! [emoji18]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie od trzech dni takie nogi :( lekarka powiedziała zebym się nie martwiła bo są upały i mam pracę siedząca więc to może być od tego. Przy niedoborach białka mogą być obrzęki ale wynik mam w normie, ciśnienie też więc pozostaje mi chyba przyzwyczajać się do słoniowych nóg

O kurka ! [emoji85]
Kostki nie widać.
Moje bratowa jeszcze większe miała bo dodatkowo woda w organizmie jej się zatrzymała .
Szok.
Najważniejsze ze lekarka mówi żeby się nie martwić. [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry