reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Lipiec bejbe :*
Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!
Czas leci!!!
Nowe dziewczyny czy gdzies was wpisać? :)
Nikaaa wytrwałości i siły :* już niedługo zobaczysz swojego malutkiego synka :*


LIPIEC
4: ewa651 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
4: pisanka89- wizyta u endokrynologa
5: Kinia83111- usg polowkowe!
5: martka83- wizyta u gin prowadzącej ciąże
6: truskawka89- wizyta pecherzykowa
7: MartiniM - wizyta u gin prowadzącego ciążę
8: Hess - usg ciąży
8: MartiniM - usg połówkowe
11: Kasia_Basia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: Pisanka89- wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: KasiaAnna - wizyta u gin prowadzącego ciążę
15: wszystkozajete - wizyta serduszkowa <3
17:N@t@li@89 - wizyta w nowej klinice i nowy plan dzialania
26: Ewelin86- wizyta u gin prowadzacego ciążę
27: Nikaaa - cc <3 synek

Sierpień
8: pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed rozpoczęciem stymulacji

Skontrolujcie kalendarz gdzie ktora dopisać 
 
Kobietki mam pytanie!
Czy któraś z was ma bądź miała plamienia w ciąży? Bo ja mam cały czas Dr powiedział ostatnio żeby się tym nie przejmować, a obserwować bo kobiety tak miewają. Oczywiście wolałabym w ogóle nie mieć tych plamien.
Dziś od rana nic a o godzinie 18 to miałam prawie cala wkładkę [emoji58] nie wiem ale jak jutro mi tak poleci to chyba znów pojadę do Dr [emoji53] brzuszek mnie nie boli na całe szczęście ! macie jakieś rady co w takich sytuacjach czy to jest dla Was normalne?
Stresuje mnie to być może nie potrzebnie [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kobietki mam pytanie!
Czy któraś z was ma bądź miała plamienia w ciąży? Bo ja mam cały czas Dr powiedział ostatnio żeby się tym nie przejmować, a obserwować bo kobiety tak miewają. Oczywiście wolałabym w ogóle nie mieć tych plamien.
Dziś od rana nic a o godzinie 18 to miałam prawie cala wkładkę [emoji58] nie wiem ale jak jutro mi tak poleci to chyba znów pojadę do Dr [emoji53] brzuszek mnie nie boli na całe szczęście ! macie jakieś rady co w takich sytuacjach czy to jest dla Was normalne?
Stresuje mnie to być może nie potrzebnie [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mialam non stop plamienia.
Najlepiej sie oszczedzaj i duzo lez.
Plamienia moga miec rozne przyczyny. Robil Ci dr. usg?
 
Kobietki mam pytanie!
Czy któraś z was ma bądź miała plamienia w ciąży? Bo ja mam cały czas Dr powiedział ostatnio żeby się tym nie przejmować, a obserwować bo kobiety tak miewają. Oczywiście wolałabym w ogóle nie mieć tych plamien.
Dziś od rana nic a o godzinie 18 to miałam prawie cala wkładkę [emoji58] nie wiem ale jak jutro mi tak poleci to chyba znów pojadę do Dr [emoji53] brzuszek mnie nie boli na całe szczęście ! macie jakieś rady co w takich sytuacjach czy to jest dla Was normalne?
Stresuje mnie to być może nie potrzebnie [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mialam w 6 tyg a w 10 spore krwawienie, fragmin za bardzo rozrzedzil mi krew. Bierzesz jakies leki na rozrzedzenie?
 
Wczoraj miałam usg i jak na złość nie było plamien bo chciałam zeby Dr zobaczył jak to wyglada.
A miałaś brązowe i krew ?
Bo ja mam raczej brązowe ale zdarza sie ze sa zbliżone do krwi tak jak Np dzis . [emoji58] rzeczywiście dzis troszkę więcej chodziłam moze to tez przez to.
Jak zbliżają sie plamienia to czuje ze brzuch mam bardziej nabrzmiały.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry