reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
No wie, że jeszcze :D Jak już brzuchy sie pokażą :D
Mój.to chyba nigdy nie pokaże się :p jak wciągne mam plaski a normalnie jak wzdety i tylko tyle.
Dziewczynki powiedzcie mi czy wiecie ike na tym etapie rosna bobaski na dobę? I jaka wielkość miały wasze na badaniu prenatalnym. Prenatalne mam 17 czerwca i zastanawiam się jakiej wielkości wtedy będą. To będzie 12 tydzien 3 dzien
 
Mój.to chyba nigdy nie pokaże się :p jak wciągne mam plaski a normalnie jak wzdety i tylko tyle.
Dziewczynki powiedzcie mi czy wiecie ike na tym etapie rosna bobaski na dobę? I jaka wielkość miały wasze na badaniu prenatalnym. Prenatalne mam 17 czerwca i zastanawiam się jakiej wielkości wtedy będą. To będzie 12 tydzien 3 dzien
Kochana,mysmy robili w 12 tc i po 2 tyg musielismy powtarzac,bo Kropeczki byly za male zeby pomierzyc i sprawdzic wszystko.
Nie wiem ile dokladnie rosna w tym czasie ale niewiele,wiekszosc waznych spraw dzieje sie wowczas wewnatrz nich ;) intensywny wzrost i przyrost masy jest chyba po 25 tc. Tak bylo z naszymi.
 
Pisanka, ja byłam w 12t2d i moje miały 6,5cm i 7.1cm :) i to było 10.04. A 28.04 miałam zwykle badania i miały 9.81cm i 10.62 :) także szybko rosną !!!
A ja już 4 dzień na antybiotyki i nic lepiej nie jest :(
 
reklama
Czesia randka codziennie musi być :) Inaczej dzień stracony jak sama mówisz :D
Ale tak na poważnie to już mam tego dosyć. To jest takie męczące
 
Do góry