reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lisska śliczny, duży lisek :-) gratuluję :-)


Anulla to teraz czekamy na rozwój akcji u Ciebie :-)

Lisska ja mam się zgłosić we wtorek na cc.
 
reklama
liskka - a gdzie dokładnie mieszkasz? Jestem na forum relatywnie od niedawna i pewnie mnie ominęło... powiem Ci, że jak na szpital to rewelacja - pamiętam obrzydliwe posiłki z polskiego szpitala 8:30 śniadanie (pobudka zwykle ok 5 więc myślałam, że mnie skręci w czasie czekania), obiad 12, a kolacja 16:30, więc czekanie do rana do śniadania to była katorga! Śniadanie to np. suche jajko + kromka bułki pszennej - ja byłam na diecie cukrzycowej, wiec mogłam zjeść jedynie jajko. Moją dietę cukrzycową uwzględnili dopiero po 5 dniach w szpitalu - dzień przed wypisem - choć zgłosiłam fakt od razu i przypominałam się na każdym obchodzie + za każdym razem jak roznosili posiłki... a i tak dostałam chleb ciemny ze słodem jęczmiennym - masakra... no ale to było 10 lat temu jak leżałam na patologii ciąży. Nie wiem czy coś się zmieniło w tym temacie.
Ja zobaczyłam Twoje talerze to aż oczy wybałuszyłam - dostałaś dwa obiady?
 
liskka śliczny chłopczyk, fakt nie widać po nim że tyle co się urodził, no i na zdjęciu taki okrąglutki :tak: a ja mam cc na 25maj zobaczymy czy wytrzymam, mała tak daje do wiwatu wieczorem że hej :rofl2:wypycha sie na wszystkie możliwe strony, a do tego szyjka (chyba) kłuje i uczucie pełnego pęcherza,
madziulka rz trzymam kciuki za ciebie, oby krwawienie ustało i przestało cię już straszyć, ja pamiętam jak ja miałam na szczęście krew tylko raz się pojawiła, ale plamienie w postaci kawa z mlekiem to dłuższą chwile miałam- to stres towarzyszył przy każdym razem jak szłam do wc,
aisa to teraz ty w "kolejce" ;-)hehe
szkrabek jak też jak zobaczyłam talerz liskki to stwierdziłam że to na pewno nie w Polsce :tak: u nas zupa mleczna ewentualnie coś w rodzaju mięsa i tyle :tak:
 
.szkrabek, To jest pierwsze i drugie danie,wszystko dla mnie:-)! śniadania lekkie były , potem obiad dwudaniowy , podwieczorek i kolacja tez dwu daniowa . Mi smakowało nawet bardziej niz w niektorych knajpach :) rodziłam w prywatnym szpitalu ale mysle ze w publicznym tez jest podobnie bo w niektórych sa tez pojedyncze sale i podobna opieka.
Jesteśmy juz w domku , zupełnie inaczej jest , mniej stresowo . Mały ciągnie pierś ale dokarmiamy tez butelka wg zaleceń. Pierś przez nakładkę na razie, bede próbować sie jej pozbyć ale moze dopiero jak bede wstanie na siedząco karmić , na razie tylko na leżąco . Stracil na wadze 320 gr podobno w normie ale trochę mi sie wydaje za duzo.
Jest taki kochany , smoczka załapał ale staram sie by nie ciumkal za długo .

Aisa79, to juz niedługo :-) nie moge sie doczekać !!
 
Ostatnia edycja:
Lisska serdeczne gratulacje Mamusiu! Witam małego Liska na świecie. Ciesze sie, ze Wam tak sprytnie i szybko poszło, zanim weszłam na forum, to juz w domku jestescie. Super! Zycze rozkrecenie laktacji i duzo zdrôwka dla Was oboje.

Luize dla Ciebie rownież gratulacje urodzin bliźniaków. Zycze duzo zdrôwka dlaWaszej trójki, a dla rodziców duzo cierpliwości i siły.
 
Cześć dziewczyny ja troche z innej beczki i nie na waszym etapie ale mam nadzieje ze któraś z Was cos podpowie.
Czy robiła któraś z Was moze w okolicy 7 tyg beta hcg?
Ja zrobiłam i wyszedł mi dosc mały przyrost :(
W 4 tyg. 1.500
W 7 tyg. 10.300
Dokładnie 18 mdzy 1 a 2 badaniem
Czy ten przyrost nie jest zbyt niski?
w 6 tyg widziałam juz bijące [emoji173]️ ale martwię sie ze cos w międzyczasie sie wydarzyło :(
Nie mam żadnych objawów ciazy i koleżanka mnie namówiła żebym sobie betę zrobiła teraz żałuje bo bardzo sie martwię :(
Bede wdzięczna za odp jesli któraś z Was zna podobna sytuacje
Pzdr
 
Ostatnia edycja:
pani jaworoska bez sensu jest ta beta, bo nie wiadomo czy przyrasta czy spada...no i na tym etapie może przyrastać nawet z 5dni, żeby przyrost był znaczący. Jedyne co możesz to pojsc na usg, idz prywatnie jak się stresujesz, beta Ci nic nie powie, tylko i jedynie usg. Dodatkowo mi objawy przeszły na pare dni a potem zaczęły się inne, wiec to tez nic nie znaczy...chociaż tez się martwiłam. Idz na usg ja byłam, w 5,5tc, 6,5tc, 8tc no i potem w 10tc bo swirowałam:-p
 
Dzieki dziewczyny za odpowiedz tak czytałam ze na pewnym etapie beta jest juz nie miarodajna ale ale myślałam ze to bardziej na poziomie 10 tyg. wtedy kiedy zaczyna juz spadać. Umówiłam sie juz na usg na jutro także wszystko bedzie jasne
 
reklama
Ja też zaliczam się do grona bezobjawowych:-pco aż tak mnie nie martwiło bo bezproblemowo przeszłam jak dotąd ciąże, co nie równa się z bezstresowym. Przed kazdym usg się boję co powie mi dr. Wreszcie mam brzuch więc chociaż widać że jestem w ciaży:tak:no i maleństwo czasem zabulgota w brzuchu, co prawda nieregularnie i rzadko ale już je czuję:tak:
 
Do góry