reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Przyszłym mamusiom Aisa , Anulla powodzenia życzę :-)

A ja wczoraj byłam na usg , krwiak nadal obecny ma 3 cm na 2 cm , więc do maleństwa porównawszy duży ... nie wiadomo jaki wymiar miał na początku , więc nie wiem czy się zmniejsza ...

Maleństwo ma się dobrze , długość ma jak by było o tydzień starsze :biggrin2: mamusia wcina i rośnie to i maleństwo rośnie :biggrin2:

uspokoiłam się teraz do następnego tygodnia do usg genetycznego ...
 
Aisa, Anulla - trzymam kciuki dziewczyny za Was i Wasze maluchy!!! :-)

Madziulka - zazdroszczę Ci, że widziałaś maluszka, ja już nie mogę się doczekać za tydzień jak go zobaczę!!! Trzymaj się - ja w zeszłej ciąży miałam krwiaka i dość sprawnie się wchłaniał, tylko całymi dniami leżałam :sorry: Będzie dobrze, tylko uważaj na siebie!

bunieczek - super, że już pierwsze zakupy masz za sobą! mnie też kuszą na wystawach różne różności, ale jeszcze dla mnie za wcześnie...

calineczkaa - a co tam u Ciebie kochana?
 
Anulla, Aisa, trzymam mocno kciuki za szybkie i pozytywne rozwiązanie;-)
Szkrabku, dzięki że pytasz;-)U mnie pomalutku, dłuży mi się ten czas do połówkowych. Dziś idę na USG, bo już zaczęłam wariować, że coś nie tak. Mam je na 15.00 trzymaj za Nas kciuki;-)Dopadła mnie grzybica pochwy;-(Brałam Nystatynę, teraz jakiś probiotyk, ale chyba ten antybiotyk mi nie pomógł, wizytę u lekarza mam jutro i pojutrze, bo mam ich dwóch-prowadzących:-)Poza tym dostanę dziś insulinę na noc, bo na czczo mam przekroczenia norm cukru. Jak większość słodkich mam. Ogólnie ciąża bezobjawowa, czekam na te kopniaki z utęsknieniem:-)
A u Ciebie?
 
reklama
calineczkaa - współczuję grzybicy :sorry: ja przez te aplikatory też czasem mam wrażenie, że się zaraz czegoś nabawię, bo się porysowałam tam na maksa!
Ale fajnie, że dziś zobaczysz malucha, ja czekam do 28.05 na usg genetyczne i już bym chciała mieć za sobą... u mnie ogólnie nuuudy :-) także się cieszę, bo mam nadzieję, że to oznacza, że wszystko jest dobrze. Ostatnio koleżanka dała mi cały worek ubrań ciążowych i jestem mega szczęśliwa :-)
W piątek wizyta u ginki, a że już 12 tc u mnie to mam nadzieję, że zejdę przynajmniej z połowy leków... chciałabym już odstawić na dobre zastrzyki, bo mój brzuch woła o pomstę do nieba :-(
 
Do góry