reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja dziś wyjątkowo też po wizycie, miałam na jutro ale gin zadzwonił i dziś pojechałam, moja mała waży 2990g takiej wagi nie spodziewałam się, u mnie też cisza, szyjka długa i zamknięta, przepływy ok, po weekendzie odstawiam w końcu luteine(od punkcji biorę)
Anulla bądź grzeczna i nie prowokuj małej do szybszego wyjścia ;-)
 
reklama
Chyba nie przewidzimy daty ..:-) ja wolałabym aby wzięło mnie z zaskoczenia a nizeli po terminie. W sumie do 13 maja jeszcze trochę czasu jest, tylko ja juz nie chce przybierać na wadze ;)

Anula@86, ty masz jeszcze 4 tygodnie, sporo czasu . A w36t moj lisek ważył podobnie 2880 jesli wierzyć usg.

Kasik36, jeszcze bym chciała do fryzjera pójść :D
 
Ostatnia edycja:
Liskka trochę czasu mam i mam nadzieję że do 38tc wytrzymam, widzę że ty masz jeszcze trochę załatwienia więc lisek jak nic musi poczekać, mi też by się przydał fryzjer hmm... A tak z innej beczki, do punkcji nie można mieć pomalowany na ciemno paznokci w sumie to lepiej żeby wogle nie były pomalowane, a do cc jak jest, ja bym sobie hybrydy zrobiła u rąk i stóp i nie wiem czy w razie nie planowanej cc nie będzie problemu,
 
Anulla lepiej do cc miec przezroczysta plytke, ja mialam zel ale bezbarwny. Nawet glupio by to wygladalo w szpitalu z kolorowymi paznokciami. Mysle, ze french tez bylby ok. Ja wiedzialam, ze dlugo po porodzie nie pojde do kosmetyczki dlatego zrobilam bezbarwne, zeby samemu spilowac.
 
Anula@86, ja nie maluje, myślałam o pedicure ale cos mi sie obiło o uszy ze nie można , choć możliwe ze bezbarwny lakier jak pisze Kasik jest ok.
Tyle wytrzymam, ale włosy idę chyba zrobic w poniedziałek :)
Juz dla małego mamy praktycznie wszystko wiec teraz cos dla siebie chce zrobic .
 
Anula sama piszesz ze do punkcji nie mozna miec pomalowanych paznokci a cc to przeciez operacja Wiec tym bardziej nie ma mowy o pomalowanych paznokciach.
 
Aisa to ty okrąglutka jesteś i mięciutka:-p ale te kg szybko spadną bo ja mam przeczucie ze chłopak to duży mężczyzna będzie i lekarze się mylą.

Anulla to już termin an 11.05 się przesunął jeszcze trochę to przenosisz o tydzień :-D

liskka jesteś boska z tymi butami:-p
 
Lilka masz rację, skoro do punkcji nie można to oczywista oczywistość że tym bardziej do cc nie wolno,
Kasik pewnie tylko żel dam, zwłaszcza że przez chwilę to nie rusza się sama z.domu ;-)
 
Ja miałam CC i miałam pomalowane paznokcie i u nog i u dłoni. Dla anestezjologa to zaden problem bo podobno już się na to nie patrzy. Ale wiecie co lekarz to opinia. A ten mój anestezjolog był bardzo nie miły i taki służbista wiec myslałam że bedzie sie czepiała ale nic :)
 
reklama
Kiki czy Ty juz czujesz ruchy maleństwa? Bo chyba lada moment nadejdzie ta chwila:tak:
Jak sie czujesz? Brzuszek widoczny?Ja mam w poniedziałek usg, ciekawe czy moje maleństwo ustawi się ładni i pokaże co ma między nóźkami czy trzeba będzie czekać do prenatalnych. Już dwa usg pod rząd dzieko śpi i nawet nie myśli się poruszyć. Ostatnio to nawet kłeczało przytulone do łożyska:sorry:
 
Do góry