reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

gizas ja opryszczkę przed ciążą też miałam, ale nie jakoś często, w ciąży niestety pojawiła się tak ok 12-13tc to dr zapisał mi heviran i mówił że ona jest niebezpieczna bo można ją złapać w miejscach intymnych i że po 36tc pomimo że jej nie będzie to do samego porodu mam brać i od jutra zaczynam znowu, jeśli chodzi o oko to nie wiem, ale może będziesz miała wizyte u gina to on coś doradzi,
liskka 12 kg ale czuję że jeszcze z 5 przytyje, pomimo że nie objadam się to waga jak szalona idzie- przed ciążą 2 posiłki max- wiecznie na diecie a teraz jednak jem częściej ale małe porcje, dr mówił że te 12kg to: wody, macica, dziecko, łożysko i krwioobieg , także chwila po porodzie i zejdziemy z tej wagi ;-)
 
reklama
gizas, ja przemywałam oczy rumiankiem, bo miałam potworne uczulenie, a rano tak zaropiałe oczy, że nie mogłam ich otworzyć. Jedynie po rumianku mi przeszło i mogłam normalnie patrzeć na świat. Byłam z tym u lekarza i też mi kazał rumiankiem przemywać.
 
Gizas na początku ciąży miałam opryszczkę wargową i smarowałam pastą do zębów. Z oczami nie pomogę.


Przytyłam chyba z 17 kg. A mama mi ciągle powtarza, że mało jem. Jakbym miała jej słuchać to chyba z 30 kg więcej bym ważyła.
Mam nadzieje, że te kg szybko ze mnie zejdą bo niestety mam skłonności do tycia. Mój rowerek stacjonarny pożyczyłam mamie :-)


No i wszystkie majówki mają małe brzuszki :-)
 
My po ktg, wszystko ładnie, mały sie ruszał, podobno był nawet jakiś skurcz jeden ale ja go nie czułam.
Potem miałam wizyte i szyjkę mam długa i zamknięta wiec nie zapowiada sie ze mały wyjdzie przed terminem, powinnam dotrwać. Wod płodowych ma jeszcze duzo, chyba mu tam dobrze :)
Za tydzień kolejne ktg i wizyta.
Przedemna była babka która przyjechała na ktg, zero skurczów wszystko ok a pdY badaniu szyjki sie okazało ze ma rozwarcie juz 4 cm... Nic nie czuła, żadnych skurczów, nie wiem jak to możliwe ?!
 
Kasik36, masz racje . Nie ma co gdybać, ale jakby do przyszłego czwartku poczekał to byłoby fajnie bo za tydzień nowa dostawa butow :D dzisiaj nie udało sie kupic :-)
 
my też po wizycie. Szyjka krótka - potwierdziło się, że 1cm. Rozwarcie malutkie bo na opuszek palca. Raczej nie zapowiada się, żebym urodziła w weekend. Za to najlepszy termin na poród to 11.05 bo mąż ma urlop i mój lekarz dyżur :-). Także niech mała się szykuje na 11.05.
jak nie to następna wizyta przed porodem na 14.05. No i nie wiem jak lekarze oceniają wagę dziecka, ale mój lekarz powiedział, że mała ma naciągane 3kg. No i będzie drobniutka przy porodzie i może będzie miała max 3100.
No i mam magnez odstawić. Także zostaną mi tylko witaminki :)

Liskka, ach te buty :-D. Synek Cię posłucha i urodzi się w terminie:)
 
reklama
Do góry