reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
liskka, ja też tak czuję moją małą. Rączkami ciągle maltretuje mi pęcherz a nóżkami kopie wysoko pod żebrami. Dzisiaj mamy wizytę u swojego gin, ciekawe na ile dostanę zwolnienie. Czy da mi do terminu porodu. To chyba będzie nasza ostatnia wizyta.
No i ważyłam się i mam 9kg na plusie od początku ciąży. Już chyba więcej nie przytyjemy :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam do oddania witaminki K+D sa wazne do konca maja. Jak ktoras chce to dajcie znac to wysle. A sa fajne bo w areozolu i łatwo sie dawkuje. Całe nie otwarte opakowanie z dawka na ok. miesiac.
 
Ja wagowo jeszcze 1 kg na minusie jestem ale kilka centymetrów w obwodzie pewnie mi przybrało:sorry:
W niedziele nabawiłam się opryszczki a nie miałam z 2-3 lata i to mega dużej, już się goi, to chyba od wczoraj się przypętało zapalenie spojówki:baffled:nie wiem bo nigdy nie miałam tego ale na to wygląda. Mam zaczerwienione prawe oko, swędzi, jest mniejsze, po nocy była wydzielna ropna... ehhh nie wiem co na to stosować, może któraś doradzi? Przejdę się do apteki może coś mi doradzą bo do okulisty to się na pewno nie dostanę szybko i aż tak bardzo się nie niepokoję
 
Ja chyba przytyłam najwiecej z Was majówek:) 14 kg! Z 58 do 72 , przy 172 cm ale mam nadzieje ze to głownie lisek i woda w organizmie bo inaczej nie wyobrażam sobie zrzucać tyle kg hehehe tyle sie ruszałam i jadłam normalnie i taka waga , no coz poradzić ...
 
Anula, te 9 kg to z wielkim wysiłkiem osiągnięte. Bo do połowy marca miałam tylko 5kg na plusie. Także tak naprawdę przytyłam najwięcej w 8-9 miesiącu.

liskka, gdzie Ty schowałaś te kg :szok:. W ogóle nie widać, taka szczuplutka jesteś:) Na pewno to lisek i wody tyle ważą. I po ciąży szybko wrócisz do swojej wagi.

Gizas, ja oczy przemywałam rumiankiem, bo nie możesz żadnych kropli używać w ciąży. Chybaże będzie już bardzo konieczne, ale to musisz iść z tym do lekarza. Zapisz się do ogólnego, bo opryszczkę musisz wyleczyć i powie Ci co zrobić z oczami.
 
Opryszczka wargowa jest groźna gdy się ją ma jako pierwszy raz w życiu. Ja już od dawna mam wirus hpv od opryszczki więc nie jest ona groźna dla dziecka ani dla mnie.
Najgorsze już za mną. Teraz się goi i są tylko ranki i strupki.
To kupię sobie rumianek do przemywania. Może to nawet nie zapalenie tylko podrażnienie większe.
 
reklama
Ja tez miewiam opryszczke i mialam z Hania w ciazy i teraz raz juz tez mialam. Smarowalam normalnie hascovirem i nic sie nie stalo. Co do oka nie pomoge. Ale ja bym nie ryzykowala i nie przemywala rumiankiem bo moze uczulic tym bardziej ze w ciazy wszystko sie zmienia. Przemyj moczkiem z herbaty i zobaczysz. Nawet oklad taki sobie zrob.
 
Do góry