reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kikifish, na gardło dobra jest letnia woda z sola, czosnek na łyżeczce z mlekiem, ew płukanie szałwia bez połykania - rożnie sie mowi , jedni ze nie wolno ziołami a inni mówią ze wolno- ja pamietam płukałam jak juz nic innego nie pomagało , można płukać woda letnia z woda utleniona tez.
Rutinoscorbin ani wit c nie bierz, ani innych pastylek na gardło. *spam* brałam ale on mi jeszcze bardziej podraznial i wysuszał . Można brać paracetamol co 8 godz jesli bardzo boli- nie szkodzi dziecku ale wszystko lepiej konsultuj z lekarzem.
A wogole to tez cos mnie drapie w gardle :/ oby to nie było nic poważnego

U nas był kurier z karuzela ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kate jak po wizycie? Maleństwo rośnie jak na drożdżach, a łezka w oku na pewno się pojawi, ;-)
Liskka fajna karuzela, przynajmniej nie jest taka pstrokata- bardzo mi się podoba.
A mnie zaczyna już któryś dzień z kolei brzuch boli :-( tzn twardy się robi dołem, i pobolewa jak na @ tylko że ten ból na razie w miarę łagodny bo nospy nie potrzebuje, ale nie pokoi mnie to.
Czy to jest normalne na tym etapie (36tc)
 
dziewczyny, sądzicie że bezpiecznie będzie wyjechać na wakacje? Zarezerwowałam tydzień nad jeziorem, ale zaczęłam się zastanwiać czy aby na pewno to dobry pomysł... Początek sierpnia to będzie dla mnie połowa 2 trymestru... i wiem, ze teoretycznie powinnam się czuć najlepiej wtedy. Nie wiem skąd we mnie takie wahanie... jak sądzicie?
 
. Szkrabek , jedz i korzystaj ;) ja w 2 trymestrze czułam sie fantastycznie. W 3 trym tez dopiero końcówka taka ciut ociężała ..Odpoczniesz i sie zrelaksujesz .

anula86@, dzięki :) Lubię minimalizm .
Co do boli brzucha to nie pomogę, nie miałam jeszcze. A moze to te skurcze braxton hicks ?
 
Szkrabek,liskka - dzieki za rady. Mam nadzieje ze mi pomogą.aktualnie jestem u mamy 300 km od domu

liskka- piekna karuzela. Zreszta wszystkie macie pięknie poszykowane pokoje.


anula- możliwe ze masz skurcze przepowiadajace? Choc ja się nie znam...
 
Aisa79 nie doczytałam dokładnie ale uspokój się kobieto , toksoplazmoza jest najgroźniejsza w I trymestrze ciąży bo wtedy łożysko najbardziej przepuszcza p/ciała Ty już na wylocie i maluchowi nic już nie grozi na tym etapie ciąży .
 
Kiki rutinoscorbin mozesz spokojnie brac bez obaw. Ja z Hania bralam i teraz tez biore. Jak czuje ze mnie cos lapie to biore dawke uderzeniowa .
 
reklama
Labo mam nadzieję, że tak jest jak piszesz. Na sam koniec musiało się coś przyplątać do mnie. Przez całą ciążę nawet małego przeziębienia nie złapałam.


Lilka gratuluję córci :-)


Kate jak po wizycie?
 
Do góry