reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Kasik nie stosowalam kremu z Ziaja. Nie pamiętam w końcu dlaczego, może na gemini go nie znalazłam. Teraz stosuje maltan zamiennie z maścią z antybiotykiem bactroban. Położna mówiła że nie muszę zmywac przed karmieniem ale wydaje mi się to dziwne, nie chce małej pakować antybiotyku do buzi, więc zmywam... trochę te wszystkie zabiegi uciążliwe ale cóż..
Wydaje mi się że nie ma co stosować probiotyku bez wyraźnej przyczyny bo czy jelita takiego maluszka nie rozleniwia się?
 
Smerfeta ziaji tez nie trzeba zmywac, mi przypasowala, juz po nalozeniu czulam ulge, strupki miekly i juz tak nie bolalo.

Joanna do mleka dawalam.

Medalikara zazdroszcze, tez chcialam kp ale zycie zweryfikowalo moje plany :( nie poddaje sie jednak i sciagam.
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta, mi położne jeszcze w szpitalu radziły posmarować własnym mlekiem i wietrzyć ;) więc wieczorami leżałam z cycorami na wierzchu a jak szłam spać to wtedy maltan nakladałam. Chyba przez tydzień się meczyłam i przeszło.
Obyś szybko pozbyła się dolegliwości bo to naprawdę nieprzyjemne.

Medalikara, dziękuję ;)
Ja też zbytnio rozrzutna nie jestem ;) mała dużo ubranek dostaje. Ciocia chrzestna ćwiczy bzika hihihi jej córcia już duża to teraz Zosi kupuje ;) Od wujka ze stanów drugą paczuszke dostała na chrzest z ubrankami więc trochę tego jest ;) cieszę się ze kupiłam szafę a nie komode hahahaha
Ja to lubię jakieś "perełki" na allegro wylicytowac ;)
 
Mam wiadomosc od Anulli28 - jest w szpitalu bo poszla na ktg bo mala sie nie ruszala, zostawili ja na obserwacji, szyjka jej sie skrocila do 1 cm i ma rozwarcie na opuszek palca. Ma nadzieje, ze wyjdzie w srode a porod bedzie dopiero po weekendzie majowym. Ciekawe czy corcia nie pokrzyzuje jej planow ;) Mala wazy juz 3200.
 
dziewczynki sie mało odzywam bo jestem na wyjezdzie u mamuski:-D a ze mam ją daleko i widujemy sie z 2-3 razy do roku.teraz w pełni wykorzystuje czas dlatego zadko tu zagladam.
nieustannie was czytam i trzymam kciuki aby bylo wszystko ok

lisska i anulla trzymam za was kciuki , i jak czujecie jakies obj zblizajacego sie porodu??
 
Lilka właściwie nie wiem któraś z dziewczyn tak kiedyś pisała ale ja osobiście nie sprawdzałam tego. Nam lekarka kazała tylko 2 tygodnie używać i dlatego też odstawilam. szczerze tez mi się wydaje że jelitka mogą się rozleniwic.
 
reklama
Lilka nie wiem nie wglebialam się w temat. Na pewno u nas młody zachowywał się dziwnie. Byl niespokojny, słabo spał, cały czas pierdzial i dziwnie kwekal. Chyba po prostu za mocno na niego działal. Teraz juz ładnie pierdzi i robi kupy bez dicofloru.
 
Do góry