reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Czekam na wypis :) Dwa razy probowali zrobic dzis badanie sluchu i wyszlo do kontroli :( Mam nadzieje, ze to nie bedzie nic zlego. Chociaz musze Wam powiedziec, ze jakos dziwnie spokojna o to jestem. Wiem, ze to glupie ale takie dziwne mysli mnie nachodza, ze nawet jak bedzie zle slyszal to sa gorsze choroby wiec nie ma sie co na zapas denerwowac.
 
Kasik Super ze do domku idziecie. A ze sluchem na pewno bedzie wszystko ok

P.s dam fotke jak bede na kompie..

Kochane Wesolych Swiat Wielkanocnych wam zycze.. duzo zdrowka i pociechy z maluszkow oraz mokrego smingusa dyngusa ..
 
Kasik na pewno wszystko jest ok nie martw się. A co do drgawek to mój mały też tak miał nawet potrafił się sam wybudzic tak go szarpało i przez.pierwsze dwa mc zawijałam go do snu w kokon tak jak zawijają po urodzeniu. Spróbuj mojemu się dużo lepiej tak spało a dzieci po porpdzie lubią jak jest ciasno ;)
 
Dziewczyny,a ja dalej w 2 paku.Dzis koleja nieudana proba indukcji.Pojutrze 3podejscie.Jak sie znowu nie uda ( a juz nie wierze zeby sie udalo) to wtedy cesarka.Juz nie mam sily.Lapie dola ze nawet urodzic normalnie nie moge.Cale zycie pod gorke.....
Przepraszam ze tak tylko o sobie ale przybita jestem bo swieta w szpitalu, leze juz 5 dni i dobija mnie to wszystko.
 
kotuska kochana trzymaj się tam... i nie mow tak ze nawet urodzić nie potrafisz czasem tak się dzieje ja mysle ze oni CC to już wcześniej powinni ci zrobić a nie trzymać cie w niepewności i stresie nasza POLSKAL SLUZBA ZDROWIA... mam nadzieje ze wkoncu zabiorą się do roboty... bo po co Cie tak w szpitalu trzymają jak i tak nic przez te swieta nie robia :((( oj chyba twojej dzidzi njest dobrze w brzuszku u mamusi bo spieszyć się nie spieszy...
 
reklama
Kotuska cholera nie możesz zarządac cc? Nasze ciąże sa wskazaniem i jest na to podobno zapis. Moze pogadaj jutro z ordynatorem ze nie zgadzasz sie na kolejna próbę no chyba ze koniecznie chcesz sn. ja tez już miałabym dość. No musza cos zrobić. Trzymaj sie kobito :) już tak blisko :)
 
Do góry