reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Aisa, w ramach pocieszenia powiem, że mój lekarz mi opowiadał, że miał pacjentkę która była u niego na wizycie i było wszystko ok - szyjka długa, zamknięta, żadnego rozwarcia itp. Ale... coś zadziałało u niej i w ciągu doby szyjka skróciła się całkowicie, zaczął się poród i urodziła :) Także może tak będzie u Ciebie. Szyjka długa ale może gdy nadejdzie pora szybko się skróci i nie będziesz potrzebować wywoływania porodu.
 
reklama
Kasik na bank zmęczona po "porodzie" :) zaopatrzona w juniora i odezwie sie jutro po średnio przespanej nocy :)

Pamietam ze po porodzie kazalam M zabrać telefon bo co chwila ktos dzwonił i to M ie wkurzalo bo byłam mega zmęczona , no ale to byl trudny poród SN , ale mysle ze każda mamuśka potrzebuje chwili dla siebie i dziecka :)
 
Aisa, a widzisz, a ja bym chciała dotrwać do długiego weekendu majowego i wtedy :)

Kasik to pewnie zafascynowana swoim Cudem i odezwie się jak trochę ochłonie :)

Genna, ja już zapowiedziałam swojemu M, że komórkę będę miała wyłączoną, a podczas porodu jak odbierze telefon od kogoś z rodziny kto będzie pytał czy urodziłam to wyrzucę go z sali. :) Tymbardziej, że moja szwagierka odlicza tygodnie mojej ciąży i to mnie wnerwia. Ona lepiej wie który tydzień rozpoczynam bardziej niż mój M, który ciągle mnie pyta :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny sorki, ze dopiero pisze ale nie mialam jak, jedna reka kroplowka za kroplowka a druga podtrzymywalam Juniora bo znajoma dzisiaj jest na noworodkach i mi go przyniosla na 4 godzinki. Pozniej oczywiscie musialam odpowiedziec na wszystkie nieodebrane polaczenia ;) Tak wiec Junior pojawil sie na swiecie o 12:20, dostal 10 punktow, wazy 3680 g (czyli nie az taki duzy jak wychodzilo na usg), mierzy 57 cm. Wloski ma ciemne ale krotkie i malutko, nie wiem do kogo podobny, chyba jeszcze za wczesnie by to stwierdzic. Zdjecia nie mam na telefonie bo nie mialam jak zrobic, wtulony byl do mnie a ja troche obolala. Sama cc super, nic nie czulam, atmosfera mila, sam doktorek mi robil, do tego polozna ze szkoly rodzenia a noworodkowa okazala sie nasza dobra znajoma.
 
Kasik ogromne gratulacje :-D widzisz nie taki diabel straszny ;-) super ze maluszek juz z Wami . Cieszcie sie soba i zapraszam na mamusie po ivf :-)
 
reklama
Do góry