reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kurde juz lezalam na lozku z cewnikiem i w slicznej koszulce granatowej z odkrytym tylkiem ale przyszedl doktorek i powiedzial, ze maja wazna operacje onkologiczna i przesuneli na godz 11. Cewnik nie fajna sprawa, nie wspomne o porannej lewatywie, okropienstwo.
 
reklama
Kasik nie strasz ja sie boje własnie cewnikowania, chociaz wydaje mi sie ze jak mi robili biopsje endometrium to za kazdym razem był zakładany cos ala cewnik ale dało sie przezyc co??
 
Kasik ale trzymają cie tam w niepewności ;) juz witalam sie z gąską

Kasik wiesz dzisiaj prima aprilis wiec jeszcze mogą tak żartować z tobą :)
Joasi wszystko do przeżycia :) cewnik to pikus, mi moczbrali do badań na patologii przez cewnikowanie 2 razy , za pierwszym mnie uszkodzili i krwawilam , na drugi dzien juz dostałam zel znieczulające i inn położną , ktora bezboleśnie założyła cewnik na chwilkę tylko do badania
 
reklama
Kasik juz myslalam ze po. Wznawiam trzymanie kciukow. Po cc nie bedziesz czula cewnika bo cialo sie przyzwyczai. Najgorsze 2 godz pozniej juz go nie czuc i nie ma parcia na pecherz.
 
Do góry