reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jazabell- wielkie gratulacje kochana,super ze masz swoje kruszyny ze soba

Kasik- trzymam ogromne kciuki za jutro.

Dzieki dziewczyny za kciuki. Jutro jade na pobranie krwi do harmony. Od jutra zacznie sie odliczanie dni do wyroku.
 
Jazabell wielkie gratki Olusoa chyba też swojealeństwa urodziła 27
? Sezon na bliźnięta. A Leony to super chłopaki ;)
Nacia dzięki Artvimed jestem szczęśliwą mamuśka. Dr Chrostowski sprawił że leży teraz koło mnie 9kg szczęście imieniem Miłosz ;) trzymam za Ciebie o twoje maleństwo kciuki ;)
 
z Zuzia kangurujemy sie od soboty a z malym to jak szlam do niego, a od dzis tez z nim,bo mam juz mojego szkraba przy sobie...przywiezli mi go przed poludniem, mialam rowniez rozmowe z psychologiem...

Jazabell- wielkie gratulacje kochana,super ze masz swoje kruszyny ze soba, podziw za porod sn...

Kasik- trzymam ogromne kciuki za jutro.

Majka tak tak ja tez 27 urodzilam moje maluszki
 
Jazzabel gratuluje :) witamy maluszki na świecie :) i szacun za SN :)

Kasik wyśpij sie !!!! Bo juz tak łatwo nie bedzie :)

Kciukaski za ciebie i Juniora :)

Kiki mocno trzymam kciuki za wyniki , zeby były dobre !!!!!!

Co do monitora i klina i czy jest pod czy na materacu to nie ma znaczenia :) miałam
Juz na wszystkie sposoby i działa :)

Dziewczyny donpioy linomag zielony ma lepszy "poślizg " sudocrem jet bardzo "szorstki" dlatego dla mnie lepszy linomag i używam go przy kazdej zmianie pieluszki :)
 
Ostatnia edycja:
Kasik kciuki za jutro !!! Piekne chwile przed Wami.

Pamietaj zeby podczas cc informowac o wszystkim odrazu lekarza . Bedzie dobrze ;-) wyspij sie. Ja ostatnio noc przed cesarka przespalam cala tyle ze w domu. Wypocznij przed jutrem pelnym wrazen .
 
Kiki wierze, ze badanie Cie uspokoi.

Olusia caly czas czekam na opis Twojego cc. Super, ze oba maluszki sa juz z Toba. A Ty jak sie czujesz? Pionizacje tez zle wspominasz?

Lilka dzieki za rade :) Juz mnie dzisiaj mloda pani doktor uprzedzila, zeby nie krzyczec, ze czuje wszystko i ze znieczulenie nie dziala bo bede czula wszystko oprocz bolu. Jak o tym pomysle to juz mi ciarki po plecach chodza.
 
reklama
Kasik od rana będziemy z moja cytrynka myśleć o tobie. Pamietam jak dopiero co pisałaś że profesor nie patrząc na twoje obawy podał ci dwa zarodki. A to prawda ze będziesz wszystko czuc mnie pani anestezjolog tez lekko zrypala bo robiłam krzywe miny. I się wielce oburzala ze teraz rodzace takie delikatne
Kasik Powodzenia !!!!!!
 
Do góry