reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Jazabel gratulacje podwójne :) no kobito dzielna byłaś :)
Kasik kciuki ogromne teraz ja będę czekać na opis Twojego cc :) jejku już bedziesz jutro po wszystkim :) trzymaj sie dzielnie :)
 
reklama
Kasik ja czulam tylko szarpanie jak malucha wyjmowali poza tym nic. Chodzi mi ze jak tylko poczujesz sie odrobine slabiej podczas czy zacznie Cie mdlic to odrazu mow to dadza leki i odrazu przejdzie. Uczucie jest glupie . Samo znieczulenie nog jak nie mozesz ruszyc a czujesz ze sa . Czujesz takie cieplo i tak jakby byly z olowiu ;-) bedzie dobrze nic sie nie boj.
 
Kasik ogromne kciuki za jutro! Nie wierzę, że to już.

Jazabell gratuluję i podziwiam za poród sn. Witamy kolejną parkę na świecie :-)


Kiki powodzenia jutro, wierzę że wszystko będzie dobrze !


Olusia super, że dzieciaczki są już z Tobą. Teraz lepiej się poczujesz z maluszkami obok.


Ja dzisiaj cały dzień aktywnie spędziłam, oczywiście w granicach rozsądku. Pranie, gotowanie, małe zakupy. Przy okazji kupiłam dziś spray *spam* katar bo mam ostatnio albo nos zapchany albo katar. A no i dziś u mnie przez większość dnia padał śnieg.
 
Lilka przy cc nie czulam nóg. Tylko gdy środek znieczulajacy zaczynał działać czułam ciepło :)

Kasik bólu nie poczujesz to pewne. Ja mówiłam otwarcie ze strasznie się boję i coś mi chyba dali bo na stole w rekach anestezjologa przeszedł stres

Aisa po porodzie zatkany nos odejdzie w niepamięć :-)

Kiki trzymam kciuki mocno!
 
Smerfeta mam nadzieję, bo to irytujące jest trochę. Ostatnio kicham jak koń :-D.
I właśnie od wtorku poznaję nowy objaw: nazywa się zgaga. To też nie jest fajne :-[
 
Jazz, gratulacje ! Moja znajoma rodziła bliźniaki tez sn i jeden sie urodził przed północą a drugi po, akurat tak sie złożyło ze maja każdy swój dzien urodzin :)

Aisa79, tez mam czasem zgagę ale migdały szybko pomagają .

Kasik36, kciuki za Ciebie :))))
 
Kasik jak tam wyspana i gotowa?? Mysle o Tobie od rana a spac nie moge juz z nerwów przed jutrem :)
jeszcze godzina albo 2 i bedzie po wszystkim:) głodna jestes??

Kotuska Ty juz tez w szpitalu?? czekaj na mnie do jutra z porodem :)

Ja sie boje ze zacznie mnie mdlic w trakcie cc i co wtedy ??
 
Kasik, czekamy na Juniora !

Joasia, a ja dopiero wstałam. Tesc ma byc ok 9.30 i bedziemy jechac. Oni w tym szpitalu wczesniej jak po 10 nie przyjmują.Zobaczymy czy mnie przyjmą i jak sie sprawy potoczą.Dam znac co i jak.
 
reklama
Do góry