reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Lilka a u Twojej siostry często spadało tętno? Bo u mnie pod oxy tylko dwa razy a bylam podlaczona od godz 13 do 18:30. Na dzisiejsze ktg dr na wieczornym obchodzie powiedziala ze jest ok. Już nic nie kumam. Tutaj co 3 godz badaja tętno dziecka więc póki co jestem spokojna.
GRATULUJĘ drugiej córci i takich pozytywnych wieści :)

Gizas nie pamietam do kiedy brałam lutke ale encorton chyba po 12 tc bardzo powoli zaczynałam odkładać, trwalo to chyba nawet do 20 tc. Acard lekarz powiedział ze mozna brac do 28 tc i wtedy kazał odstawić
 
gizas ja lutke będę brała do 36 tyg z tego co dr mi mówił, a clexane nie wiem ale pewnie też do końca, jeśli chodzi o refundacje to ja mam praktycznie od 10 tyg od gina ale z przychodni tzw na nfz przyjmuje i on mi wypisuje lutke op za 3,5zl i clexane op za ok 13zl i te zastrzyki są Refundowane do 21 czy 22ty, nie wiem czemu tobie gin nie wypisuje na ref zwłaszcza ze masz przesłanki do brania bo ja żadnych badań w tym kierunku nie rorobiłam,
 
Agawa, mocne kciuki będe trzymać !! Jutro Wielki Dzień ! Bedziesz tulić swego synka !!! Powodzenia !

Smerfeta, to widze ze na Klinicznej wesoło jest... chyba jeszcze tylko mnie tam brak żeby było jeszcze weselej... hahaha... trzymaj się dzielnie... tyle przeszłaś to taki szpital nie popsuje Ci przecież humoru przy narodziach córeczki!


A ja dostałam fote z sesji. Kasik, to tak special for you propo tkanin do sesji.Tą tkanine miała moja fotograf. Kupiła gdzies w jakim lumpie, własnie z myslą o sesjach.
 

Załączniki

  • IMG_0697.jpg
    IMG_0697.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 56
Smerfeta ktg wyszlo nie najlepiej pozniej miala test oxy i doktor chciala czekac do rana czyli cala noc ale moja siostra sie nie zgodzila i o 23 miala cc.
 
Kotuska dzieki, zdjecie rewelacyjne, mam nadzieje, ze moja pani fotograf tez cos przyniesie ze soba. Chociaz uprzedzala, ze woli sesje ciazowe wykorzystujace domowe klimaty wiec zobaczymy co z tego wyjdzie. Zaluje, ze nie umowilam sie miesiac temu bo teraz zaczynam sie juz zmieniac na twarzy, no ale brzuszek najwazniejszy a nie twarz ;)
 
Agawa o jejku!!!!! Juz jutro przytulisz Piotrusia :) bedzie cudownie zobaczysz :) 3mam kciuki za was :)

Smerfeta Franiowi tez spadało tętno przy porodzie i zamknęli mi wtedy oxy i niestety wyciskali go ze mnie ;( robili tez wtedy takie badanie , jak był jeszcze w środku ale mieli dostęp jako taki do główki- nakluli mu główkę i cos pobrali i położna leciała obok zaraz sprawdzi próbkę , nie pamietam jak to sie nazywało ale sprawdzali ile ma jesCze czasu czy cos i czy czasem nie jest owinięta pępowina i to było straszne wiec kurczę niech zrobią ci CC .
Moj Franus dzisiaj bardzo Marudny i nie mam na nic czasu :/

Kasik wpisz sobie w necie zdjęcie brzuszkowe Anna mucha moze cos takiego? Ja chciałam ale nie zdążyłam
 
reklama
Doberek!
W tym szpitalu pozmienialo się i nie chcą tak szybko robic cesarek :-/ ja se moge pogadac...

Kotuska śliczne zdjęcie!
Genna to prawda Mucha miała fajne zdjęcia
 
Do góry