reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Agaawa no to super decyzja! Po co mają Cię męczyć skoro raz już próbowali? Też bym tak chciała. Wiesz może ile strzykawek oxy dostalas?
Tu jednej dziewczynie z oxy nie wyszło to dali jej jakiś balonik czy cewnik i tak z tym dzis chodzi a jutro znowu dostanie oxy. A dziewczyna z cukrzycą i mocno jej cukry spadają :-/

Kasik z pareo może tez sie uda, to kwestia ujęcia

Ktg mi brzydko poszło :(
 
reklama
Smerfeta to moze nie beda czekac tylko tez cc i po sprawie. Jak ktg nie wychodzi dobrze to kto da gwarancje ze jak zacznie sie porod to wsxystko przebiegnie dobrze ? Ja bym sie upierala przy cc nie ma co ryzykowac
 
Agawaa trzymam kciuki za jutro, no niestety nie jest tak jak planowałaś, ale może faktycznie lepiej CC skoro Piotruś waży 4 kg.
Smerfeta kciuki i za Ciebie, być moze na dniach utulisz tez Alę. To juz bezpieczny tydzien na rodzenie wiec &&&&&&&&. A czemu ktg brzydko wyszlo?

Tak piszecie o oxytocynie, ja bylam pewna ze jest tylko na wywoływanie, a ja po porodzie jak juz urodzilam łożysko dostałam strzykawę oxy bo bardzo krwawiłam i położna chciala mnie czyścic (?!) co kolwiek to znaczy, ale lekarka powiedziala ze damy oxytocyne i sie obkurczy tam wszystko. Ale jak dostalam taką strzykawę to serce zaczelo mi walić jak szalone. Tak wiec widze ze oxytocyna ma szeroki zakres zastosowań :sorry:.
 
Montana to juz wiem czemu po oxy w mostku mnie sciskalo.
Co do wyniku to przed skurczem tętno dziecka spadło do 65. Polazna mówi ze może dziecko bawi się pepowina. W sumie na filmie z usg polowkowego mamy nagrany taki moment więc wiem że Aluska tak lubi a dziś kobita jest mocno zywotna.

Lilka okazuje sie ze tu ciężko o cc :-/ slyszalam ploty jak to zalatwic ale nie wiem ile w tym prawdy. No i nie jestem juz 'na wolności' by iść do tej co trzeba
 
Smerfeta mojej siosty coreczka jak podlaczyli pod oxy to spadalo jej tetno przy skurczach ktg nie najlepiej wychodzilo. A okazalo sue ze malutka pepowine miala na sxyji . Mi sie wydaje ze z tetnem dziecka nie ma zartow.
 
KURDE dziewczyny co jest czemu sie trzeba prosic o cesarke!!!!!! pewnie czekaja na koperty!!! postraszcie ich telewizja to zaraz wezma sie za Was i was pokroja....grrr ja tego nie kumam jak cos jest na rzeczy zamiast ciac to was i dzieci mecza:/
 
Agawaa czyli jutro już przytulisz synka:tak:bezpiecznego porodu życzę
Smerfeta to Cię biedaku wymęczą tymi badaniami:-(a na dodatek nic nie jest pewne co chcę zrobić:-(szczerze myślałam że 38 tc to juz ciaża donoszona a nie wcześniak ale ja sie dopiero uczę tych tematów. Trzymaj sie ciepło:tak:

Dziewczyny do kiedy brałyście luteinę dopochwową i duphaston-dodam że nie miałam żadnych skurczy i bóli brzucha ani plamień. Biorę 3*2 luteiny 100 mg i 3*1 duphaston. Czytałam że duphaston bierze się długo bo przeciwdziała skurczom:eek:
Biorę jeszcze acard i fragmin. Wiecie może od czego zależy refundacja na zastrzyki przeciwzakrzepowe? Mam dwie mutacje heterozygotyczne w genotypie MTHFR a co za tym idzie większe ryzyko poronienia, ale fragmin dostaję na 100%. Moze jakbym poszła do hematologa to bym dostała z refundacją:eek:
 
reklama
Agaawa, trzymam kciuki za jutro i nareszcie przytulisz małego uparciucha :-)
Smerfeta, szkoda, że lekarze, że nie chcą zrobić cc i czekają aż poród sam się zacznie. Chybaże zmienią zdanie

Lilka
, jak Twoje badania połówkowe? Wiem, że pisałaś na mamuśkach, że masz mieć, ale mam problem z netem i mogę po wielkich staraniach wejść na 1 wątek :)

Gizas, luteinę chyba bierze się do 16tc maksymalnie. Mi lekarz przedłużał bo miałam plamienia. A chodzę do gin który bał się chyba odstawić, poza tym miałam niejasną sytuację z łożyskiem i tak naprawdę dopiero teraz odstawiam lutkę podjęzykową i jeszcze biorę dopochwową. Na wizytę idę w 33tc i dopiero wtedy pewnie każde mi odstawić całkowicie.
Brałam acard, to odstawiłam chyba w 8tc. A steryd metypred w 10tc.
 
Do góry