reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Montana gratuluję :-D widac jestes stworzona do rodzenia dzieci skoro tak szybko i spokojnie Ci poszlo ;-) dziś już w domku jesteście?

Genna w pepco tez kupiłam dwa koszyki ale to juz jakieś 2 tyg temu. U mnie w pepco już niewiele koszykow zostało. Te z biedy są większe to prawda ale mi tak pasi :-)
Fajnie wygląda pokoik Franka :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
montana fajnie że już jesteście z Zosią razem, a porodu to pewnie nie jedna z nas ci zazdrości i marzy o takim ;-) jeszcze raz gratuluje, śliczne zdjęcie, Zosia na większą wygląda na zdjęciu
kasik pokoik bardzo ładnie zrobiony, kolor stonowany i wszystko perfekcyjnie pomyślane :tak:
genna oczywiście Franio też ma fajny kącik, pisałąś o pojemniku na pampersy- czy to ten co stoi koło łóżeczka ? mogłabyś podrzucić linka albo gdzie można nabyć ? A wkłady osobno się kupuje ? Faktycznie nie śmierdzi, ja juz myślałąm nad kupnem i widziałam na OLX tylko nie wiem na co patrzeć i czy to nie jest taki zwykły
mediklara pisałaś ostatnio o długich kolejkach w bocianie- czy to potwierdzona inf, pytam bo koleżanka się wybiera, a ja jak u nich podchodziłam do stymulacji to na pierwszej wizycie po badaniach dr zrobił rozpiske leków, a i jeszcze jedno: jak byłaś w ciąży to informowałaś klinike o przebiegu czy dopiero po porodzie ,
 
Montana Gratuluję. Mam nadzieje na taki poród jak ty :* Zosia wydaje się duża.


Genna tez mam to łóżeczko :) widzę kosz na zużyte pieluchy? Gdzie taki dostane? Rozumiem że one trzymają przed brzydkim zapachem?
 
Anulla ja informowałam bociana po becie że pozytywna. Za jakiś czas gdzieś w 2-3miesiacu zadzwoniła babka żeby im wysłać ksero karty ciąży i zdjęcie usg, na kiedy porod? Od tamtej pory cisza nikt nie dzwonil i nie pytał o przebieg.
Ewelinabr a do ciebie dzwonili po porodzie? Czy samemu trzeba dzwonić?
 
Montana jeszcze raz gratuluje i szacun. Zosia cudo :)

Genna pokoik Frania super, wszystko przemyslane. Tez mam zamiar kupic pojemnik na pieluchy bo zwlaszcza w nocy nikt nie bedzie biegal do smietnika na dwor ; Chyba kupie angelcare bo sa w rozsadnej cenie i wklady sa ogolnie dostepne. Tylko za bardzo nie wiem na czym to polega, na ile starcza taki wklad?

Koszyki kupilam w Yusku, nawet zalapalam sie na promocje wiec kupilam tez narzute na lozko ;) Niedziela byla mila, najpierw kosciol, pozniej kino i kolacja w mojej ulubionej chinskiej restauracji. Trzeba korzystac bo to moje juz ostatnie podrygi ;)
20150301_194708.jpg
20150301_194641.jpg
 

Załączniki

  • 20150301_194708.jpg
    20150301_194708.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 43
  • 20150301_194641.jpg
    20150301_194641.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 46
Ostatnia edycja:
Genna, pokoik śliczny jest.

Kasik, korzystaj póki możesz ;)

My u teściów byliśmy. Niunia spała ponad 3h u dziadków tak jej pasowało ;) no z zawartością kieszonki mogła sobie pozwolić ;) Jak dziadki będą tacy hojni to co tydzień możemy wpadać hahahaha. Teściowa strasznie przeżywa skacze i panikuje ale na szczęście nie próbuje mi swoich mądrości narzucać.
Teraz karmionko po kąpieli i mam zamiar pospać tylko nie wiem co na to moja córcia ;)
 
Magda plan ze spaniem super ciekawe jak realizacja :) moj po kąpieli postanowił nie spac , o 23 kolejne karmienie ciekawe cY zaśnie do tej pory czy dopiero po :)

Kasik ale super pasują ci te koszyki :)
Bosko :) a te mebelki cudowne :)
Kasik nie wiem jak wkłady angelcare , na jak długo starczają , poczytaj w necie :) na prawdę to wygodne jest , nie trzeba biegać co chwila do śmietnika , a w nocy pod ręka przy łóżku mam :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry