reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Genna to widze ze nie tylko ja i Sonia i wszystko dookola brudne. Ja nawet teraz mam podklad na lozko pod przescjeradlem na nocne karmienie na lezaco bo w takim tempie to mialabym lozko wodne z mleka zamiast normalnego materaca:)


Ja tak jak lilka uzywam linomagu masci i ziajki posladkowej. Sudocrem mam bo musialam kupic jak bylysmy w szpitalu bo Sonia miala toksyczny rumien niemowlecy po urodzeniu i musialysmy cale cialko dwa razy dziennie kremowac przez kilka dni. Teraz uzywam go miejscowo na posladki jak gdzies sie obetrze i przechodzi odrazu. Ale tak profilaktycznie codziennie to nie mozna.
 
reklama
Bziumelka, Genna, Zośka też wiecznie z wąsami od mleka ;) jak zasnie to ruszyć nie można bo się obudzi a jak się budzi to chcę jeść ;) Jak się denerwuje to potrafi wszystko wypluwac i pielucha spod buzi mokra jak szmata jest a i zdaży się że i stanik i moja bluzka jak źle zabezpiecze ;)
Jedno do czego się przyzwyczaila to jak kremuje buzie to zasypia zaraz bo wie że idziemy na dwór tylko buzie po smoczka otwiera i można spokojnie ubierać ;) a na początku to była taka panika jakbym ja kwasem smarowala ;)
 
To widze ze wszystkie dzieciaczki maja tak samo:)

Ale mialam dzisiaj cudowna noc. Jak zasnela o 21.30 to dopiero o 3.30 pobudka no i teraz. A z racji tego ze weekend to maz zmieni pieluchy w nocy wiec ja tylko wyciagalam cyca i nawet wstac nie musialam. A
A teraz widze ze mala juz odlatuje z usmiechem na ustach to mamusia tez idzie dalej spac:)
 
Bziumelka, to ja dzisiaj zaś odwrotnie... młoda budziła się częściej niż zwykle. Tak mi się spać chciało że męża obudziłam z impetem bo kurczę ją chodzę a ten chrapie i to tak że ryczacy jak traktor inhalator potrafi zagłuszyć.... Położyłam małą o 2 i mówię "teraz ty wstajesz jak zacznie marudzić" no ale wtedy mała spała 3,5h bo to tatuś miał wstawać ;) corunia tatunia ehhh
Potem karmienie, godzina snu i teraz buszuje ... bo po co nie ;) zasnie dopiero koło 9~10.
W ciągu dnia też nie pośpie bo jedziemy do teściów na obiad ... już się cieszę ...
 
Hej dziewczynki. Przepraszam ze dopiero dzis sie odzywam. Dziekujemy z Zosia za gratulacje. W srode wzielo nas z zaskoczenia. Caly dzien bylam aktywna. To u rodzicow. Potem zakupy z mezem. Spacer. I o 17 zlapal pierwszy skurcz taki inny niz dotychczas. Potem drugi i mezulek zaczal li zyc czas. Byly co 10 min. Przed 20 zaczely sie cco 4 min ale dalej nie wierzzylam ze to juz hihi i poszlam sie wykapac nawet glowe umylam i wlosy wyprostowalam :-D.no ale skurcze robily sie k
Juz co 3 min wiec na spokojnie pojechalismy do szpitala. W szoku jestem jak ja zazwyczaj panikara mialam taki spokoj w sobie ze szok. Wszystko z usmiechem sie odbywalo. Po 1
22 bylam juz na sali porodowej z rozwarciem 5 cm. Moglam duzo chodzic. Korzystalam z prysznica,worka sako i pilki. Skorzystalam tez z lewatywy bo polozna mowila ze przyspiesza akcje i faktycznie nim sie obejrzalam bylo juz 8 cm rozwarcia :). Skurcccze robily sie czeste ale trwaly krotko i polozna chciala dac oxy ale poprosilam ze w ostatecznosci by mi to podali i obeszlo sie bez :). Smiac mi sie chce bo polozna mowila ze rozwieranie jest straszne az do 10 cm a mnie bolalo ale nie jakos nie wiadomo jak i mowila ze juz bole parte to pikus. Zas wlasnie mnie bolalo wyparcie glowki. Kurcze tak krzyczalam ze sama bylam w szoku do czego jestem zdol a hihi. No i najpiekniejszy moment jak o 1:50 na moim brzuszku wyladowala śliczna kudlata dziewczynka. 3500g wagi,54 cm i 10 pkt. Mnie nie nacieli na szczescie jedynie peklam na 1 szew.Mezus obcial pepowine. Zosienka to caly tatus i do tego te dlugie wloski achhh zakochani jestesmy po uszy. Cycujemy sie,choc wczoraj myslalam ze umre jak mala sie przyssawala tak sutki bolaly dzis jsest o niebo lepiejs ale smaruje je Maltanem.polog to tez pikus pierwsze 2 dni to krew leciala az po nogach ale od wczoraj to juz jak skapa miesiaczka. Krocze nie bolai. Troche pupa od parcia
 
WP_20150301_07_37_00_Pro.jpg
 

Załączniki

  • WP_20150301_07_37_00_Pro.jpg
    WP_20150301_07_37_00_Pro.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 72
Montana, jeszcze raz gratulacje! I szacun za lekki porodu i niebolace krocze ;)
Zosia jest śliczna :) a jakie ma cudne usteczka :)
Mnie o dziwo nie bolały parte ani to jak mała wychodziła tylko poczułam jak mnie naciela położna brrr ;)
 
reklama
Montana juz z Ciebie nie leci? Jak super ;) bo ze mnie jeszcze trochę:/ a Zosieńka rzeczywiście Kudłata :) a co dompodobienstwa to spokojnie zaraz
Bedzie czysta mama :) jeszcze raz gratuluje

Kasik w pepco tez sa super kosze ja mam Wlasnie żółte z pepco a te co smerfeta wrzucila z biedry to widziałam sa super ale strasznie duze
A to moje z pepco
ImageUploadedByForum BabyBoom1425202531.747042.jpg
Mam tez taki z bebe jou
ImageUploadedByForum BabyBoom1425202789.050890.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1425202906.736939.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1425203049.285955.jpg
A to reszta zdjeć pokoiku franka
Oczywiście nie zdążyłam zamówić literek jeszcze :/

Bziumelka ja tez mam podkład pod cyckami hahaha widzę ze to standard :p dzisiaj spałam w staniku z wkładkami bo cała mokra byłam ostatnio od mleka, tak tryska ze mnie :/ mogłabym trafić do kubka z metra :p

Moje dziecię to nawet uszy ma od mleka haha , zdolne te nasze dzieci
Moje dziecię jadło o 23 potem o 3 i o 6 a potem 9 troszke podziamdzialo i teraz o 11 troszke :) musze go umyć bo wstyd z takim sie pokazać hahaha :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1425202531.747042.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1425202531.747042.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 58
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1425202789.050890.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1425202789.050890.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 49
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1425202906.736939.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1425202906.736939.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 53
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1425203049.285955.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1425203049.285955.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 54
Ostatnia edycja:
Do góry