reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja do pupy uzywam tylko linomagu od poczatku. I nigdy odparzenia nie bylo. Raz posmarowalam sudocremem to po nim miala czerwona pupe. Pampersy tez dady uzywam ale my juz 4 :-) chusteczki nqjbardxiej podchodza mi biedronkowe fitti niebieskie.
 
reklama
Lilka widzisz jednak coś prawdy jest w tym sudocremie. Kupilam ale myślę ze go nie będę używać. O linomagie tez słyszałam ze fajny. Ten na zime na buzke tez podobno fajny ale ja nie kupowałam bo w kwietniu niczym wyjdziemy to już kremu na mrozy nie będziemy używać, chyba :)
 
Ja chcialam uzywac sudocrem i nawet kupilam wielki sloik tego mazidla. A na liscie rzeczy do szpitala mialam wlasnie linomag i sie bardzo sprawdzil. Tym bardziej ze ja rodzilam w te najgorsze upaly...
 
Milena ja wlasnie bez namyslu kupilam krem na kazda pogode ale moze przyda sie na kolejna zime, ma dlugi okres waznosci ;)

Lilka ja tez kupilam najwieksze opakowanie sudokremu, znajomi uzywali do kazdego przewijania wiec myslalam, ze tego duzo idzie. Wstrzymam sie ze stosowaniem i otworze dopiero jak bedzie taka potrzeba.
 
A pojemniki maja fajne w auchanie i w leroy marlin tez je widziałam i chyba w realu i zakupiłam. sa w 3 lub 4 rozmiarach i kilku kolorach.

Kupilam tez jeden taki a la wiklinowy z pokrywką

A sudocream kupiłam zanim dowiedziałam się że wcale nie jest taki super :/
 

Załączniki

  • 1425165386371.jpg
    1425165386371.jpg
    12,3 KB · Wyświetleń: 29
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry