reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dzień dobry :-)

Medalikara trzymam kciuki za szybki poród i małe bóle!

Dziewczyny ja nie kupuję na razie ani kołdry ani poszewek. Latem mam w mieszkaniu bardzo ciepło, w sypialni to już w ogóle bo słońce tam mi świeci od godz 11 i będę używała śpiworka lub kocyka. Pościel dopiero na jesień kupię.

Mojemu dziecku poprzestawiały się chyba godziny bo zawsze ok 23 tańcował, a od kilku dni cisza. Już go budziłam kilka razy bo zaczynałam się bać. wczoraj to już latarką świeciłam w brzuch i łaskawie parę razy pofikał. Rano trochę pokopie. Reaguje jak połoźę rękę na brzuchu. Ale jest chyba jakoś inaczej ułożony bo słabiej czuje te kopniaki.
 
Medalikara trzymam kciuki.
Dziewczyny wszystkie macie fajne brzuszki. Kasik 107 w obwodzie to dużo ja też tyle mam, chociaż wszyscy mi mówią że mam mały brzuch :> Ale najważniejsze żeby dzieci były odpowiednio duże q z brzuchami to różnie bywa -czasami jest bardzo mały a dziecko spore. Lekarz mi mówił że ro zależy od budowy kobiety, jednym dziecko chowa się w wewnątrz innym bardziej na zewnątrz.
 
Medalikara kciukam za szybki poród :-)

Smerfeta, Aisa, Kotuska ale ładne macie brzuszki i juz spore :)

Liska Twój brzusio śliczny taki spiczasty i malusi, mi wystrzelił ok 27-28tc, a tak mialam podobny do Twojego ;-)

Moja Zosia wczoraj mamusie tez nastraszyla bo w ciągu dnia jakieś pojedyńcze ruchy tylko byly, nawet nic slodkiego jej nie rozbudzilo, a wiem na co ją stać, wieczorem az sie poplakalam i chcialam jechac na IP ale mężuś zaczął z nią rozmawiac, poprzytulał sie do brzuszka, pocmokał i normalnie jak sie rozbrykała. No i od tamtej pory juz normalnie fika. Ot taki niedzielny leniuszek z niej :-D.
Od soboty mam bóle w pachwinach coś jak zakwasy, moja godzina sie zbliza wielkimi krokami:sorry:
To jeszcze ja pokaże swój brzucholek, urósł niesamowicie w ciągu miesiąca :szok:, dziś zmierzylam na wysokosci pępka i jest 100 cm
2015-02-08 19.58.59.jpg
 

Załączniki

  • 2015-02-08 19.58.59.jpg
    2015-02-08 19.58.59.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 70
Anulla86 jak piszesz wiadomość to na górze są czcionki itp, obok takie jakby kule ziemski a obok obrazek, jak najedziesz na niego to napisane jest Insert Image, klikasz na to i dodajesz fotkę z kompa
 
DSC_0005.jpga oto mój brzuszek 24t3d
montana dzięki ;-)
kasik no przecież o tym do mnie pisałaś ;-) hehe trzeba było tylko się skupić
 

Załączniki

  • DSC_0005.jpg
    DSC_0005.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Montana, Anula86 super brzuszki, Anula faktycznie spory jest :-) . Mamy co dźwigać :-D

Zjadłam kilka kostek czekolady i mały teraz szaleje sobie. Ufff
Ale to są nerwy z tymi naszymi maluszkami.
 
Do góry