reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hurra!!!! Witamy Sonie :-D Gratuluję Bziumelka! pewnie nieźle Cię wymęczył ten poród

Magda trzymam kciuki!!! Niech Zosia nie ociąga się ;-) i niech już tak nie boli :sorry: Fajnie, że trafiła Ci się położna którą już znasz. Mam nadzieję, że będzie Cię mocno wspierała

Kasik a leki które dostałaś zupełnie nic nie pomagają?
 
reklama
Bziumelka gratki! Duza dziewczynka! 60 cm wow to ciuszki na 56 juz odpadaja od razu:) napisz potem czy znieczulenie cos bolałao no i jak wrazenia po cc

Magda teraz Twoja kolej - mocno trzymamy!
 
Bziumelka gratulacje mamuśka :) witamy Sonie na świecie , duża baba z niej :)
Kasik proponuje na noc zyrtec i jaj ręką odjoł :) chociaż trochę sie wyśpisz :)
Magda mam nadzieje ze cos w nocy sie rozkręci :)
 
My od 40minut juz razem. Dalam cyca i odrazu bylo mleko. Duzo ulalo sie ale napewno cos zjadla bo teraz spi twardo od 30minut. Jest raczej spokojna i podobna do mnie.
 
STYCZEŃ
1. Emilia M (22 styczeń) syn Filip


LUTY
2. ewelina.br (4 luty) syn Filip
3. Medalikara (14 luty) córka Helenka
4. Genna (20 luty), syn Franuś
5. montana8 (26 luty) córka Zosia

MARZEC


6. Agaawa
(3 marzec) syn Piotruś
7. Finesse (29 marzec) córka
____________

KWIECIEŃ
8. Smerfeta (1 kwiecien) córka Alunia
9. Milena87 (1 kwiecień) synek Nikodem
10. Kotuska83 (9 kwiecien) syn
11. Jazzabell (10 kwiecien) bliźniaki
12. Kasik36 (10 kwiecien) syn
13. joasia2906 (10 kwiecień)synek Wojtuś
14. Olusia7982 (15 kwiecien) bliźniaki: córka + syn
15. Hania39 (30 kwietnia) córka Lena
____________

MAJ
16. Liskka (13 maj) synek
17. Anulla28 (18 maj) córka
18. Aisa79 (25 maj) syn Marcel Marek
19. anula86@ (29 maj) córka Wiktoria

LIPIEC

20. lilka-1986 ​ ( 31 lipiec/1 sierpień)​







Anulla28, ja sie zastanawiam nad spiworkiem teraz. Widziałam dwa rodzaje 0-6m i 6-12m , z tym ze to pierwsze zalecane dopiero od 4 kg wiec tez nie od samiutkiego początku, choć tez zależy jakie duże dziecko sie urodzi i jak szybko osiągnie ta wagę .Myśle kupic juz pózniej to większe jak synek bedzie spał sam w swoim pokoju żebym była spokojna a do 6 miesięcy będę miec go przy sobie w sypialni. No ale z drugiej strony w ciagu dnia jak bedzie w swoim pokoju w łóżeczku spał to moze tez by sie przydał śpiworek bo przeciez nie będę nad nim wisieć caly dzien.
Nie wiem sama juz co robić .


Lilka, a jaka cena tych pieluszkowych monitorów ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry