reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Magda, mi na szkole rodzenia połozna mówiła ze jak własnie tak sie dzieje jak u Ciebie to trzeba sie zmusic i chodzic do obrzydzenia. Podnosic nogi. Nawet po schodach chodzic. Niby można mocno przyspieszyc.
 
Trafiłam że dyżur zaczęła położna która prowadziła szkołę rodzenia ;) miałam kolejne KTG. Rozwarcie miałam 1 cm teraz nie badali. Na razie chodzę, oddycham i czekam.
Zobaczymy co będzie.
 
Magda podziwiam Cie, ja po kilku skurczach pewnie blagalabym o cc ;) Trzymam mega kciukasy, nawet przez sen. Moze Cie to pocieszy, ze kiepsko sypiam, strasznie sie drapie w nocy, skora swedzi bardziej jak sie rozgrzeje pod koldra. Tak wiec czesto sie budze a pozniej nie moge zasnac wiec bede myslala o Tobie. Mam nadzieje, ze rano juz przeczytam dobre wiesci od Ciebie. Kciukasy :)
 
Bziumelka, Wielkie Gratulacje !!!! Jestes dzielna że tyle zniosłaś !! Witamy Sonie po tej stronie brzuszka !!! Duza z niej pannica ! :-):-):-):-)
 
reklama
Do góry