reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Madzia rozumiem ze KTG ci zrobili? Moze wypuszcza do domq bo daj spokój leżeć w szpitalu :/ ale dobrze ze sie przejeli twoja wyjątkową ciążą :)
Mnie dopada zmęczenie i senność w ciagu dnia i tez mam Coraz częściej skurcze " przepowoadające " wieczorem i w nocy standard, ale
Doszedł JesCze poranek :) wcOraj w
Szkole Rdzenia mówili ze najlepiej jak sie ma skurcze co 5-6 min ale nie w przypadku ciazy przed terminem, czyli ja musze jechac szybciej jak narazie , ale teraz to ja 1 raz w tygodniu mam wizyty :)
DIewczyny ide znowu na drzemkę wiec proszę by któraś dzisiaj sie wypakowala, obstawiam Bziumelka a następne dni czyli sobota lub niedziela kolejne dwie ciezaroweczki i tak do weekendu sprawa wyjaśniona :)
 
reklama
No i leżę na ginekologii i czekam aż coś się zadzieje. Nie podłączaja kroplowek ani nic bo młoda "ma jeszcze czas" do 42 tygodnia. KTG dobrze, USG też. Leżeć kurde i czekać. Zabiorą mnie na porodowa jak będę miała regularne skurcze co 10 minut. Teraz mam nieregularnie raz co 10 raz co 20 minut, różnie. Mąż odesłany do domu.
Mogłam spokojnie w domu siedzieć ale dostawalam jakby gorączki i ciśnienie mi skończyło trochę więc zaniepokojona postanowiłam jednak jechać żeby zbadali ale myślałam że jak co to do domu mnie odeślą a tu opaska na rękę i koniec zostajesz.
Jestem padnieta bo od 1 w nocy nie śpię a tu co 3 godziny tętno będą chodzić sprawdzać, rano będę wrak. Co do ciąży po in vitro i cc to dr powiedział że jeśli stwierdze że nie dam rady to on mi zrobi cc bez mrugnięcia okiem bo wie ile znaczy dla nas ten cud.
No to chyba tyle... ogólnie kicha.
 
Hope84 gratuluje coreczki !!:tak:

Magda
no to cierpliwie czekamy na rozwoj sytuacji :tak:

Bziumelka
kciuki zacisniete !!! :tak:

Anulla zdrowka zycze!;-)

Kotuska cala prawda ;-)swietny tekst... ale sie usmialam... he he

Genna
no ja ostatnio bym non stop spala, do południa, popołudniu, i prawie cala noc... leze i spie..:tak:i super ze mozesz juz rodzic... he he ale moze poczekaj jeszcze troszke...

Ewelina
kciuki za ciebie? a ty tez w szpitalu czy w domu jeszcze?;-)
 
Kasik, oj bolą jak cholera. Ja mam niski poziom bólowy więc męczą mnie już.

Ewelina, miałam częstsze skurcze w nocy bo co 5 minut tylko właśnie takie delikatne.
 
reklama
Madzia
Skoro nic nie robia to znaczy ze to jeszcze nie to...
Moze popros ta cesarke i z glowy nie bedziesz sie meczyc skoro doktor proponowal. Trzymam kciuki :-)
 
Do góry