reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Emilia M,
Ja tez chce właśnie ten z gro bag. Nawet u nas je sprzedają, wprawdzie mały wybór ale sa :) a jaka masz grubość ?
 
reklama
Jest i ona:-) Moja córka Bianka ur. siłami natury 13/01 z waga 2965 kg a długa na 51. DZIEWCZYNY MARZENIA SIE SPEŁNIAJĄ:-) pozdrawiam
 

Załączniki

  • 1421184569650.jpg
    1421184569650.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 54
Bibi gratulacje:-):-)

Ja do tej pory tez spie na plecach i jest mi dobrze tylko że Sonia wtedy sie budzi i bardzo wariuje wiec czasami wole odpuscic. A poduszke dla ciezarnych mam od samego poczatku. Nie jest to taka wygieta w C ale zwykły jak ja to nazywam wałek, uwielbiam go i teraz chyba całe zycie z nim bede spac. Mój M tez go lubi. Jak wstaje to on go odrazu bierze i śpi:-)
 
Bibi gratuluje mamuśka :) witamy Biankę na świecie :) ślicznusia różowiutka :)

Lidka ja tez mam otulacz i śpiworek do spania i tak samo jeden ma dzien drugi na noc :) generalnie położne u mnie w szpitalu tak wlasnie dzieciaczki opatulają w pieluszki :)

Aisa, rzeczywiście swiat mały :)

Ja teraz na baby shower dostałam poduszkę do spania i karmienia jednocześnie :) myslalam ze nie bede potrzebowała jej ale powiem wam
Ze jest wygodniej spac z nią :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry