reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A to moje zdjęcie brzuszka już pewnie jedno z ostatnich, wstawiam też z przodu chociaż taki wygląd mi sie nie podoba. Jeszcze kilka dni temu był dużo mniejszy i ładniejszy a teraz sie zdeformował.

IMG_20150113_231729.jpgIMG_20150113_231745.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20150113_231729.jpg
    IMG_20150113_231729.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 54
  • IMG_20150113_231745.jpg
    IMG_20150113_231745.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 55
reklama
DIewczynki śliczne brzuszki , jak każdy nasz brzuszek w ciazy jest śliczny bo wyczekany :)
Bziumelka z przodu bardzo ładnie sie prezentuje a filipek to artysta widac bedzie :) juz lubi przebieranki :)
A ja znowu bezsennosc, zasnęłam ale juz sie obudziłam .... Zgaga, sikanie , znowu jakis ból w dole brzucha z kłóciem połączony , Franek jeszcze mniej aktywny niz był i czarne myśli - szpital wrrrrr
 
Bibi gratuluję Twojego cudu :-)
Bziumelka ładny brzuszek, Ewelina Twój naprawdę pokaźny, większy od mojego.
Genna pocieszylas się, że ja też nie śpię, bo koleżanka tak chrapią, że sropery i koc na uchu nie pomagają. Dziś w sumie przespałam 3 godz, wczoraj zasnelam o 2.15 a o 3.45 obudził nas telewizor,bo sam się włączył. I znowu bezsenność do 5, a o 6 położna przyszła zbadać puls Jagusi, potem następna zbadać temperaturę. Chcą mnie wykończyć, żebym ostatnią noc przed cc przespala :-D
Odkryłam ich plan.;-)
 
Bibi, GRATULACJE!
Myślałam o tobie i chciałam pisać do ciebie wiadomość ;)
Śliczna córeczka!

Bziumelka, ładny brzusio i wcale nie taki duży ;) zgrabny.

Ewelina, twój jest okazały ;)
Widzę huśtawka podoba jak naszej Zośki ;) Trochę na wariata kupiliśmy teraz nie ma miejsca :)
 
Oktavi, widzę że nie tylko ja nie śpię o tej porze ;)
Ty w szpitalu, a mi w domu nikt nie przeszkadza ;) po za nogami pewnej Pani w mojej wątrobie i żołądku ;)
 
reklama
fajne macie brzuchy:)

widze ze wiecej jest "nocnych marków" ja tez spac nie moge od 5 sie szwedam:( a potem w ciagu dnia bede senna ale i tak nie zasne zeby potem w nocy cos spac...eh błędne koło:) ale ja nie narzekam wszystko zniose:)
 
Do góry