reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Olusia jesli chodzi o cukier na czczo to nie jest to uzaleznione od slodyczy...pytalam diabetolog czy mozna cos zrobic z cukrem na czczo ale raczej nie no jedynie troche moze Ci spasc jak bedziesz na diecie a na bank bedziesz...no chyba ze przy blizniakach sa jakies inne normy??ja mam na czczo zawsze od 90 do 99 i nie mam insuliny po diecie to tak wlasnie mi lekko spadlo do 91 czy 93 na czczo ale zeby jeszcze to obnizyc to trzebaby insuline...daj znac co Ci powie lekarz.
 
reklama
Olusia, a Ty jadłaś kolacje przed tym badaniem? Bo jesli sie długo nie jadło moze wystąpić tzw. "efekt brzasku" I to wyglada tak że jak nie zjesz i masz za długa przerwe w jedzeniu to organizm sam uwalnia glukoze aby utzymac wszystkie narzady i wtedy po zbadaniu ma sie podwyzszony wynik.
Dodatkowo jesli sie stresowałaś badaniem to cukier tez Ci musiał skoczyc bo to efekt wytworzenia kortyzolu w organizmie.
Ważne ze te dwa wyniki po1 i 2 h nie są najgorsze. Ale i tak poczekaj co Ci lekarz powie.
 
Oktavi to mocne kciuki trzymam. Ale fajnie, już zaraz utulisz córcię :tak:

Bziumelka nie martw się, jeszcze troszkę i urodzisz, tym bardziej że już miałaś taką przepowiadającą akcję

Aisa, Anulla mam nadzieję, że to łożyska tak tylko straszą i że podniosą się by Was już nie zamartwiać

Aisa bardzo ciekawy wózek. Tak jakby góra z Tako a dół z emaljunga. Bardzo fajny. Jaki kolor wybierzesz? Bardzo ładny ten Twój Śpioch ;-) Ja też tak wcześnie robiłam glukozę. Stwierdziłam, że skoro tak dr kazał to tak zrobię
 
Dzięki dziewczyny, rozwiałyście moje wątpliwości co do czasu badania glukozy :-)

Smerfeta wybrałam kolor chabrowy. Wczoraj oglądałam wózek w sklepie z góry do dołu, objeździłam cały sklep i się upewniłam, że taki ma być. Wprawdzie ten, który oglądałam miał sportowe kółka ale cała reszta taka sama jak w wersji klasycznej. Innej firmy wózkiem na dużych kołach pojeździłam sobie :-)
 
Plusem jest to, że ma dużą gondolę. Za dopłatą mogę dobrać sobie fotelik maxi cosi bo tego z zestawu nie chcę.
Mogę też wpłacić zaliczkę nawet jutro a wózek odebrać w maju, będzie sobie spokojnie czekać w sklepie :-)
 
Aisa, właśnie zapomniałam napisać, że wózek bardzo fajny:) i chabrowy kolor - bardzo mi się podoba. No i dobrze, że z tą glukozą się wyjaśniło. Szkoda, że mi kazał robić w poniedziałek, bo chciałam robić w weekend z mężem. :-(
 
A u mnie powtarzaja sie te skurcze w dole brzucha (chyba w szyjce i pachwinach), nie sa regularne bo co godzine - dwie ale dosyc mocne jeden to az mnie z drzemki wybudził. Trwaja krótko całe szczeście.
 
dziewczyny a to normalne, że znowu boli podbrzusze? Nie są to mocne bóle ale czasami dosyć uciążliwe.
No i coraz mocniej mała daje mi znać o sobie. Nie wiedziałam, że potrafi tak mocno kopać - narazie w brzuch nie po organach wewnętrznych.
 
reklama
Anulla 28, nie mam pojęcia skąd te bóle , moze brzuszek ci rośnie i sie rozciąga ?
A moje dziecko to czasem tak sie rusza ze aż mam gilgotki :-)
 
Do góry