reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Bziumelka zbliża sie twoja pora :) moze kapiel położę a jak nie to tylko czekac na takie skorcze co 6 min albo odejście wód i na porodówke :)
Aisa spioszek cudowny :)
Mówisz ze prawdopodobnie wozek od twojej koleżanki kupiłam :) ale ten swiat mały :)

Dzisiaj w koncu zrobiłam zdjęcie brzucholka :) zabiedbalam to troszke ostatnio , wiec sie pochwale
ImageUploadedByForum BabyBoom1421180381.979051.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1421180381.979051.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1421180381.979051.jpg
    39,2 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Genna, super brzusio ;-)
Lisska, czasami mnie ciągnie po bokach, więc może te więzadła. Nie są to regularne bóle, ale czasami w nocy jak śpię, to przeszkadza. Może i się rozciąga. No i nie mogę spać na plecach, bo boli kręgosłup i wtedy właśnie brzuch. A na bokach ile można leżeć ;-).
Moja to kopie i czasami czuję jak się przekręca. Jak się z nią bawię, to jak kopnie to mi się zabawy odechciewa :-D

A z tymi zakupami to czasami śmiesznie wychodzi, bo my ostatnio kupiliśmy nosidełko dla malucha - takie zakładane do noszenia dziecka zamiast chusty i się okazało dopiero przy kupnie, że to od koleżanki z pracy, która jest na macierzyńskim teraz. A nie miałyśmy swoich numerów telefonu.
 
Anulka 28, A będziesz kupować te poduszki rożki do spania ? Ja nie bardzo chce na to wydawać pieniądze , zobaczę jak bedZie mi sie spać
 
Tak, zdjęcie jest w 3D, niestety Marcel nie chciał pozować i ciężko było mu fotkę zrobić. Ale ja też nie lubię jak mi się zdjęcia robi więc pewnie synuś ma to po mamusi :-D

Genna tak myślę bo w sobotę pisałaś, że mąż jedzie do gdańska po wózek, a koleźanka w sobotę wieczorem mi opowiadała, że sprzedała wózek tego dnia i właśnie ktoś z B. po niego przyjechał. Skojarzyłam z Tobą :-). Brzuszek świetny i bardzo okazały :-)

Anulla brzuch mnie nie boli, ale mały czasem tak się rozpycha, że to potrafi zaboleć. Teraz jest główką w dół ułoźony i mam wrażenie czasem, źe gmera mi tymi swoimi rączkami w podbrzuszu :-)
 
Olusia ja nie pomogę z wynikiem cukru bo sama tego nie badałam.

Genna fajny brzusio, juz pokaźny.

Liskka ja mam śpiworek z Grobag, w uk jest to chyba jedna z najlepszych firm. Oprócz tego mam becik z Pl, a jakby to było mało to mozna zawinąć dzieciaczka w kocyk.

Apropo lezenia na plecach to ja do tej pory moge lezec i sie nie dusze. Wiec roznie to bywa.
 
reklama
Do góry