reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Montana, mam to samo hahahaha dla młodej pełna szafa a mi szkoda sobie coś kupić bo przecież tylko 2 miesiące zostały ;) ale rano byłam w Tesco zaś. Kurczę śliczna sukieneczka dla Zośki była iiii oczywiście buch do koszyka bo 50% taniej ;) a do tego bluzeczka po całe 8 zł ;)
 
reklama
Infinity, jest tak jak mówiłaś z tym wymazem ;) można oddać na drugi dzień jak naj szybciej a przechowywać w temperaturze pokojowej nie w lodówce.
 
Montana8, wszystkie te ciuszki sa tak słodkie ze sie nie dziwie ze kupujesz :-)

Ja mam mały brzuszek ale co z tego jak żadnej koszuli nie dopinam w biuście, masakra ... Dzisiaj strzelił mi guzik w mojej ulubionej koszuli :) w płaszczu ledwo sie dopinam ale strasznie mnie ciśnie w biuście ..
Wracam z hm , myślałam ze kupie tam rajstopy właśnie ale juz nie mieli tych co chciałam :(
 
Ostatnia edycja:
Magda widzisz, problem rozwiązany :-) tak mi się wydawało że nie można tego schładzać bo oni sami chodują w temp. pokojowej ale nie byłam pewna ...
Ja w Tesco też nie mogę się opanować, w sumie cały czas myślę czy nie powinnam dokupić rozmiaru '50' bo przecież mam pewność że użyję a mam body/pajaców tylko po kilka sztuk - jak będzie jakiś ulewający model to pewnie zabraknie. Niby Tesco mam 5 minut od domu ale nie wiem czy chcę powierzać wybór mojemu :-D
Ale w grudniu jak jeszcze zdążę chcę kupić 1 ubranko z tej serii świątecznej - są przesłodkie :-)

A kłaczki w 2 i 3 trymestrze to już jakaś przesada :baffled: strasznie Wam współczuje, nawet nie chce myśleć jak to utrudnia życie i odbiera na pewno część radości z ciąży. Ja należę do tych szczęśliwców co ani jednego nie zaliczyli choć na początku było kilka razy blisko ;-)
 
U mnie tez ani jednego klaczka ale tez kilka razy było blisko - raz jak skosztowalam pyszny sok z buraka fee, drugi jak płukałam gardło sola i trochę jej połknęłam a trzeci normalnie przy odksztuszaniu ale na szczęście tylko poszarpało :)
A myślałam ze kłaczki to tylko w 1 trymestrze ...
 
Olusia - do stymulacji prowadzila mnie dr Cz. potem ciaze mial prowadzic dr S. We wtorek dowiedzialam sie, ze nie bedzie mnie prowdzil bo robi specjalizacje. Wraca w kwiwtniu. Dr pracuje w Szpitalu w Rudzie i tam chcialam rodzic. Teraz mam do wyboru dwie panie dr ale one nie pracuja w szpitalu w poblizu. Jest jeszcze jeden dr i on pracuje w K-cach w Ligocie. I tak sie zastanawiam gdzie isc?Mieszkamy w Swietochlowicach. Czy zdazymy dojechac do Ligody to nie wiadomo, bo korki sa masakryczne w godzinach szczytu.
Chcialam miec lekarza, ktory prowadzi ciaze i pracuje w danym szpitalu. Poniewaz roznie to bywa, a tak to moze i na izbie przyjec tez inaczej na ciebie patrza i moze bedzie miejsce w szpitalu a tak jezdzij i szukaj.
Boje sie zmienic klinike.

Czym sie kierowalyscie wyborem lekarza? Czy zmienialyscie kliniki prz prowadzeniu ciazy?

Wczoraj bylismy na prenatalnych - jest dobrze, ale czekamy na wyniki krwii.

Co do porodu to chcialabym naturalnie, wiem ze bardzo boli ale chcialbym przezyc ten cud.
 
Olusia wszystkiego najlepszego:) Niech dzieciaczki zdrowo się rozwijają i spełni się Twoje największe marzenie ;-)

Genna, Ty mało jesz a ja co godzinę - 2 godz muszę jeść, bo jestem ciągle głodna. Chyba przez stres to 2 tyg mało jadłam bo nie mogłam patrzeć na jedzenie, a teraz znowu apetyt mi wrócił. Dziś musiałam wstać po 6 rano, bo byłam potwornie głodna.

a ja się zastanawiam czy nie będę miała problemów przy porodzie. Przy ostatniej operacji anastazjolog miał problem ze znieczuleniem w kręgosłup, bo mam bardzo skrzywiony i nie mógł się wkłuć. Ciekawe czy w ogóle dostałabym znieczulenie przy sn, a przy cc? :dry: Muszę pogadać z gin prowadzącym i nie wiem czy nie wybiorę się do ortopedy żeby zobaczył mój kręgosłup.
 
reklama
Dziewczyny dziekuje bardzo za zyczonka !! jestescie kochane !!:-):-)

A mnie rano obudzil mezus i zlozyl zyczenia z namietnym buziaczkiem... i powiedzial bym poczekala do popoludnia...:biggrin2: a potem przyszedl, ubralam sie i na chwile wyszlam z domu i weszlam do auta i pojechalismy do restauracji gdzie dostalam bukiet roz, slodkosci oraz zamowil muzykow ktorzy zagrali przy naszym stoliku... a w domku dostalam kolejne prezenty... jutro ma przyjechac moja mama oraz tesciowie na poczestunek....a jeszcze imprezka dla przyjaciol bede robic w domu... ;-)



 
Do góry