reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Mnie wczoraj moj polski gin bardzo uspokoił. Przyznał ze to sa bardzo mocne leki ktore biore ale ze w pl tez sie je podaje i ze jest bardzo niskie ryzyko dla dziecka. Wiec nie pozostaje mi nic jak czekac dalej na decyzje lekarza w szpitalu, bo nadal nie wiem jak długo mam brac je.

I powiedział tez ze wg niego najlepiej było by dociągnąć ciaze do 38 tyg i zrobic cesarkę razem z usunięciem wyrostka, bo on kiedys znow sie odezwie. Pogadam z lekarzami ale nie wiem czy na to pójdą.
 
Dzieki dziewczynki jeszcze raz za zyczonka urodzinowe !:-) no moj mezus potrafi byc romantyczny jak chce.... he he

A ja wczoraj tak sie objadlam w restauracji ze potem bylo mi tak ciezko... ale najbardziej boje sie ze moze zaszkodzilam maluszkom ze wyszlam z domu i troszke sie przeszlam....


Infinity no tak u ciebie juz koncowka ciazy wiec malutka sie wierci na wszystkie strony...zazdroszcze ze juz nie bawem bedziesz miala ja przy sobie a ja jeszcze troche musze poczekac...:tak:


montana mnie juz od tego lezenia plecy bola i w ogole... ale wczoraj wstalam i wyszla na chwilke... a co! czuje sie w miare dobrze, plamienia minimalne....:tak:


Emilia M ciesze sie ze czujesz sie lepiej... moze faktycznie przy cieciu od razu wytną wyrostek.... ale to porozmawiaj z lekarzem, moze sie zgodza...:-)
 
Montana nie zazdroszczę bolu :; ja od kilku dni nie mogę w nocy spac na bokach bo mnie tez cos plecy bolą i nie wiem o co chodzi atak w ogóle brak bólów jakichkolwiek :)
Dzisiaj mam Wychodne , idziemy na 75 urodziny dziadka do restauracji ...... Wiec do zakupionej sukienki ktora nie poprawiła humoru, wczoraj kupiłam 3 pary butów w Tesco , jedne oczywiście do sukienki :) no i tak jak wy dIewczynki musiałam wejść na dział dziecięcy :) i kupiłam piękną kamizelkę którą juz wcześniej upatrzylam a teraz przecenili o 50% :) ImageUploadedByForum BabyBoom1416659973.046931.jpg
Wczoraj tez miałam wizyte ImageUploadedByForum BabyBoom1416660046.106463.jpg
Franio wazy juz 1200g , podczas badania ziewal :) niestety ułożony w pozycji miednicowo , wiec jak do 34 tyg sie nie obróci to cesarka, zreszta u mnie nie bedzie problemu jezeli nawet sie odwróci, jak bede chciała to moj lekarz zrobi mi cesarkę no ale narazie nastawiam sie na naturalny :)
Niestety zdjeć 3D ,4D nie mógł
Zrobic bo zasłaniał buźke raczkami i nóżkami i jeszcze pępowina tam
Plywala . Młody ciagle mi skacze po pęcherzyki niestety, zatem
Każdy wstrząs, czy ode czy nawet jak jadę samochodem to tragedia a i tak jak juz dotrę do kibelka to tam nic....

Dna dworzu szaro buro i zasypiam na stojąco, ma wrócił z delegacji a we wtorek znowu wybywa , ten remont w pojedynkę mnie wykończy a gdzie sprzątanie !!!!! Musze jakiejś ekipy poszukać do sprzątania bo ja nie ogarne tematu .

Infinity zaciskam nogi, niech kruszynka jesCze podrośnie :)

DIewczyny a jak waga waszych maluchów w 27 tygodniu ( właściwie w końcówce) ?
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1416659973.046931.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1416659973.046931.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 60
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1416660046.106463.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1416660046.106463.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 61
Genna super kamizelka... ;-) zdjecie super... no Franiu juz nie taki malutki.... :-) gratuluje udanej wizyty...

Mam do was pytanie co oznacza podwyzsozny poziom kwasu foliowego.. moja kolezanka stara sie o dziecko, nie wychodzi tzn miala transfery i nic i zaczela robic badania... wyszla jej mutacja MTHFR- A 1298 C I MA wynik A/C gdzie C na czerwono napisa...

a kwas foliowy ma 77.50 a norma ma 18,70 i bierze dziennie 0.4 czyli 400 mcg co to oznacza?
 
Ostatnia edycja:
Olusia, sto lat!
Genna nie badałam Jagienki w 27 tyg ale w 25+ 4 i wtedy ważyła (zależy od sposobu badania) 1027-1400, zakładam, że 1027 i przybiera dziennie ok 30 gr, wiec Twój synek tez zapowiada się na wielkoludka ;-):-D
 
GRUDZIEŃ
1. _Infinity_ (9 grudzień), córka Lenka
2. Ona232 (11 grudzień), syn Antoś
3. Lionessa75 (16 grudzień), syn
4. Mundek (29 grudzień), syn
____________[/FONT]

2015

STYCZEŃ
5. Hope84 (1 styczeń) córka Nina
6. szczerbatka (13 styczeń) syn Piotruś
7. Magda_7891 (19 styczeń) córka Zosia
8. Bziumelka (20 styczeń) córka Sonia
9. Oktavi (22 styczeń, USG 8 styczeń) córka Jagienka
10. Emilia M (29 styczeń) syn Filip
____________

LUTY
11. ewelina.br (4 luty) syn Filip
12. Medalikara (14 luty) córka Helenka
13. Genna (20 luty), syn Franuś
____________

MARZEC
14. montana8 (2 marzec) córka Zosia
15. Agaawa (3 marzec) syn Piotruś
16. Syllkaa (11 marzec) syn
17. Finesse (29 marzec)
____________

KWIECIEŃ
18. Smerfeta (1 kwiecien) córka Alunia
19. Kotuska83 (9 kwiecien) syn
20. Jazzabell (10 kwiecien) bliźniaki
21. Kasik36 (10 kwiecien)
22. Olusia7982 (15 kwiecien) bliźniaki: córka + syn
____________

MAJ
23. Liskka (12 maj)
24. Anulla28 (18 maj)
25. Aisa79 (25 maj) syn
 
reklama
Do góry