reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Madzia76 twój ból w krzyżu był najprawdopodobniej spowodowany osunieciem się małej do kanał rodnego tak.przeczytalam. czyli poród tuż tuż. Ja to jestem juz zła lekarz mnie nastraszyl żebym się oszczedzala bo szyjka skrócona itp a tu wygląda na to że przenosze. Dzisiaj jest mój termin z usg następny na 12 i 14. Tak strasznie chciala bym tulic już małego. A czuje się świetnie. Byłam rano na basenie, cały czas jestem w ciągłym ruchu. Piore, sprzątam?, wymylam okna w domu a jest ich troche i nic!!!!!!
 
Kasik muszę to powiedzieć - a nie mówiłam! :-D Gratuluję i bez stresów już teraz :tak:;-)

Montana moja też była przytulona akurat do łożyska i lekarz miał watpliwości - na wyniku zapisał mi (miedzy innymi bo miałam też inne wskazania do echa) że nie zobrazował właśnie widoku śródpiersia. A jeżeli chodzi o to co pytasz - na wyniku echa serca mam taką pozycję jak 'obraz śródpiersia górnego' i opis '3 naczynia - widoczne, szerokość naczyń prawidłowa' więc na pewno na tej wizycie to u Ciebie zweryfikują. Nie znam się na tym co prawda ale jeżeli serduszko bije prawidłowo i ogólnie ma dobrą budowę zakładałabym że nie jest to nic kluczowego dla rozwoju malucha - głowa do góry - pamiętaj że naszymi stresami w 99% przypadków bardziej szkodzimy naszym dzieciom niż tym czego się boimy :tak:

Genna ja już przestałam liczyć że się wyśpię do porodu :-D a poźniej przez kolejne pół roku pewnie też nie ;-)
 
Kasik gratuluje wyników. A co do wieku jakby zawsze źle wychodziło to by nie robili tych badań. Jak dziecko zdrowe to nie ważne ile matka ma lat :-)

Kurde Esiek się nie odzywa, denerwuje się...
 
A co do spania to ja nie narzekam, czasami mi tylko ręka zdrętwieje lub złapie skórcz w kolanie ale tak to jest super. Sońka kopie jak zasypiam i jak się budze ale w nocy mi to nie przeszkadza... Może dlatego ze całe życie koty ze mną śpią w łóżku i przyzwyczaiłam się do ciągłego pukania mnie i ruszania się pod kołdrą... A co do pozycji to śpię w każdej na lewym i prawym boku, na plecach i w połowie na brzuchu tzn podkładam rogala pod brzuch i tak śpię...
 
Dziewczyny chyba przeszlo. Jedyne co teraz mnie dziwi ze wraz z tym jak przeszlo dostalam takiego wilczego glodu, ze pol lodowki oproznilam ... do tego bola mnie piersi, pierwszy raz w ciazy.
Ciezko mi prorokowac bo skad ja mam wiedziec jak to przebiega... no ale zobaczymy, moze tylko sie osunela nizej juz.
Powiem wam ze najgorszy nie byl dla mnie dzis bol ale ja po prostu w panike wpadlam i wyszlo ze psychicznie to ja nie gotowa.... no i ten lek o Goske ze wczesniak bylby. Ehh.... no nic. Zaczynam oszczedny tryb zycia od dzis bo ostatnie dwa dni to ja pralam obicia z kanap :/

Nadrobie Was potem, ide odespac.
 
reklama
Do góry